Filtruj:

Termometry

Znaleziono: 28 produktów

Termometry dla dziecka – szeroki wybór w SMYKU

Termometry dla dzieci możemy podzielić na kilka rodzajów. Najpopularniejsze są zdecydowanie termometry cieczowe, zawierające np. rtęć. Na rynku dostępne są od lat. Kolejną propozycję stanowią termometry zmiennofazowe. Wśród nich wyróżnia się m.in. modele jednorazowe w postaci paska, jak i wielorazowe, wykorzystujące ciekłe kryształy.

Elektroniczne termometry dla niemowląt to kolejna, popularna propozycja. Temperatura pojawia się na ekranie, a czas pomiaru to zaledwie kilkanaście sekund. Nie sposób również pominąć najnowszych propozycji – są to termometry bezdotykowe na podczerwień. Minimalizują kontakt z bakteriami, a ich użytkowanie jest bezproblemowe. Są to zarówno termometry czołowe, jak i douszne. Wystarczy zbliżyć urządzenie do czoła lub ucha, a temperatura pojawi się na ekranie.

Termometry na podczerwień i ich charakterystyka

Termometry na podczerwień cieszą się ogromną popularnością. Są coraz częściej wybierane, jednak ich cena jest znacznie wyższa niż ma to miejsce w przypadku klasycznych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz również termometry bezdotykowe, które umożliwiają nie tylko pomiar temperatury ciała, ale także powietrza, czy nawet posiłku. Te wielofunkcyjne urządzenia przydadzą się również w kuchni i pozwolą precyzyjnie przygotować różnego rodzaju dania.

Tego typu termometry bezdotykowe często posiadają również pamięć pomiarów. Taka opcja okaże się szczególnie przydatna, gdy chcesz porównać np. dzisiejszą temperaturę do wczorajszej. To naprawdę wygodne!