Filtruj:

Torebki

Znaleziono: 22 produkty

Na smyk.com czekają na Ciebie i Twoją pociechę dziewczęce torebki, które doskonale sprawdzą się podczas spacerów, rodzinnych wyjazdów oraz codziennej nauki w przedszkolu. Znajdziesz tu zarówno małe, jak i nieco większe modele z rączkami i paskami, dzięki którym dziewczynki mogą nosić je zarówno w ręku, jak i na ramieniu. Dziewczęce torebki w najróżniejszych wzorach i kształtach posiadają także wygodne zapięcia oraz dodatkowe kieszonki, które ułatwiają organizację i sprawiają, że najważniejsze akcesoria, przybory i zabawki mogą być zawsze pod ręką!

 

Torebki dla dziewczynek z naszej oferty wyróżnia nie tylko funkcjonalność, ale także ciekawe wzornictwo. Wiele z nich przypomina wyglądem różne zwierzątka (np. uwielbiane przez dziewczynki jednorożce), są też modele zdobione cekinami albo wyszywanymi kwiatami. Wśród tak wielu różnych propozycji każda mała dama, której marzy się dziewczęca torebka, powinna znaleźć coś dla siebie.

 

Na jaką okazję pociecha może włożyć taki gadżet? Torebki dla małych dziewczynek są niezastąpione podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów i wycieczek, na których pociecha nie musi nosić ze sobą zbyt dużo rzeczy, ale dobrze byłoby gdyby miała gdzie schować portfelik lub telefon. Elegantsze modele mogą sprawdzić się również jako element stroju wizytowego. Mała elegantka powinna być zachwycona, jeśli oprócz modnej sukienki pozwolimy włożyć jej na wesele lub komunię brata wyszywaną cekinami torebkę. Będzie się wówczas czuć niczym dorosła osoba!

 

Warto zatem, by do garderoby pociechy dołączyła praktyczna i poręczna torebka dla dziewczynki. Na smyk.com bez trudu znajdziesz idealny model.