Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Rozmiar

więcej

Wiek

więcej

Kolor

Cena

pokaż

Licencja

Marka

Dostępność

Krawaty i muchy

Znaleziono: 22 produkty

Zadbaj o garderobę małego eleganta wraz ze smyk.com! W naszej bogatej ofercie znajdziesz krawaty i muchy dla chłopców, które doskonale uzupełnią każdą stylizację przygotowaną na specjalne okazje.

 

Gdzie może przydać się taka mucha czy krawat dla chłopca? Wbrew pozorom okazji nie brakuje. Wystarczy, że ktoś z rodziny czy znajomych postanowi wziąć ślub i zaprosi nas na wesele. Wypada, aby maluch, podobnie jak rodzice prezentował się elegancko na przyjęciu. Jeżeli często bywacie w teatrze albo operze, również dobrze byłoby, aby pokazać smykowi czym jest formalny ubiór stosowny do takich okoliczności. W garniturku można też podać dziecko do chrztu. Na taką okoliczność idealna będzie specjalna muszka dla niemowlaka.

 

W takim razie co wybrać? Krawat czy mucha? Co będzie lepsze dla dziecka? To bardzo indywidualna kwestia. Sporo zależy też od tego, jak wyobrażamy sobie gotową stylizację malca. Do tej bardzo eleganckiej wybierzemy pewnie muchę, natomiast na szkolną akademię wystarczy krawat.

 

W tym miejscu warto dodać, że zarówno muszki, jak i krawaty różnią się między sobą kolorem i wzornictwem. Krawat dla dziecka może być zarówno jednolity, jak i ozdobiony jakimś zabawnym wzorem. Podobnie muszka. Wszystkie modele posiadają wygodne zapięcia, dzięki którym łatwiej je dopasować krawat lub muchę do obwodu szyi. Nie ma też potrzeby tworzenia tradycyjnych węzłów – na ich naukę przyjdzie jeszcze czas. Zobacz, co czeka na Ciebie i Twojego malucha na smyk.com!