Nowe Furby już na Smyk.com!

Furby 2023Już są! Kultowe stworki Furby wróciły w nowej odsłonie, aby bawić dzieci.

Powrót zabawki, za którą szalały dzieci na całym świecie, poprzedziły badania nad potrzebami i oczekiwaniami smyków. Dzięki nim futrzasty przyjaciel zyskał nową, urzekającą formę i polską wersję językową.

Nieograniczone możliwości interaktywnej zabawy

Furby pojawił się w dwóch uroczych wersjach kolorystycznych: fioletowej i koralowej. Zabawka została wyposażona w 5 podstawowych trybów zabawy, które dzieci mogą aktywować głosem. Dodatkowo stworki posiadają 3 dodatkowe tryby niespodzianki, które można odkryć wraz z biegiem zabawy. Dlatego im więcej czasu dzieci spędzają z Furby – tym więcej zabawy odkryją! Furby gra, śpiewa, reaguje na 600 różnych sposobów oraz troszkę psoci, zachęcając do wspólnej zabawy. Furby uczy również dzieci bycia opiekuńczymi, ponieważ domaga się karmienia, czesania i ubierania. Dołączone akcesoria do stylizacji pomagają w opiece nad psotnym stworkiem.

Pomysł na prezent dla Twojego dziecka

Furby to futrzasty stworek, który zaangażuje smyka na dłużej, zagwarantuje mu wiele radości i pozwoli na nieskrępowane wyrażanie emocji. Zabawka rekomendowana jest dla dzieci od szóstego roku życia.

Kup teraz →

Może Cię również zainteresować: