Szumisie, Szumisiek, czujnik snu

Indeks: 6056151

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Szumisiek to nasz szumisiowy chłopiec. Czeka na małego przyjaciela albo przyjaciółkę. W apaszce pod szyją i z oryginalnymi oczkami na pewno spodoba się maluszkom. Uszyty jest z gładkiego, miłego w dotyku materiału minky. Sprawdzi się podczas zabawy, wycieczek i na spacerze. A w czasie drzemek i w maluszek może wtulić się w miękkiego szumiącego misia.

Kieszonka z mechanizmem szumiącym znajduje się w brzuszku misia, zapinana jest na bezpieczny suwak. Urządzenie dźwiękowe obsługuje się bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki. Maskotka uszyta jest z atestowanych materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia. Po wyjęciu mechanizmu można ją prać w pralce.

Czujnik Snu - po 60 minutach od włączenia misia szum powoli wycisza się i sam wyłącza a Miś Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Kiedy Maluszek zaczyna się przebudzać, kręci się czy płacze, szum automatycznie włączy się na wybrany ostatnio dźwięk. Po 60 minutach mechanizm znów się wyłączy i przejdzie w tryb czuwania.

System non-stop - ta funkcja umożliwia włączenie mechanizmu aż na 12 godzin szumienia, żeby Maluszek mógł przespać przy szumie nawet cała noc.

Maskotka ma wymiary 15x44 cm

Szumisie to w całości polski producent, z polskimi założycielami, pracownikami i pomysłodawcami.

Wszystkie Szumisie od początku do końca wytwarzane są w zakładach zlokalizowanych w Łowiczu i innych polskich miastach.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
3
1
2
1

Średnia ocena

3.3
Ocena ogólna
3.0
Jakość
5.0
Cena
2.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Magdalena
Recenzja dodana 18.10.2018
Miś bardzo miły w dotyku. Szumi każdej nocy, po jakimś czasie się wyłącza i zaczyna szumieć od nowa jak usłyszy hałas.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
2