Smiki, Sit n' Ride With Me, jeździk z rączką, czerwony

Indeks: 6022371

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Sit n' Ride With Me to fantastyczny jeździk dla Twojego dziecka.

  • Śliczna, żywa kolorystyka przyciągnie uwagę każdego maluszka.
  • Klakson na kierownicy, którego przyciski uruchamiają wesołe melodyjki, oraz schowek pod siedziskiem sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.
  • Jeździk jest wykonany z najwyższej jakości plastiku, dzięki czemu Twoja pociecha będzie mogła z nim zwiedzić pół świata.
  • To nie tylko wielka frajda dla malucha, ale również lekcja nauki – pomoże w rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej Twojego dziecka.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia.

SKU 

6022371

Producent

Smiki

Przedział wiekowy

18-24 miesiące, 3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Smiki

Bateria

tak, brak w zestawie

Rodzaj baterii

2xAA

​​​​​​​​​​​​​​Zdalnie sterowany

nie

​​​​​​​​​​​​​​Opis bezpieczeństwa

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 24. miesiąca życia. Kolory i zawartość mogą różnić się od ilustracji na opakowaniu. Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie i wszystkie elementy mocujące. Zaleca się zachowanie opakowania na wypadek ewentualnej konsultacji, ponieważ zawiera ważne informacje. Prosimy zachować paragon na wypadek reklamacji. Może być używana przez jedną osobę w tym samym czasie o wadze max 30 kg. Produkt powinien być użytkowany na płaskiej i równej powierzchni. Należy unikać dróg publicznych, schodów, ruchu ulicznego, mokrej nawierzchni. Zabawka nie posiada oświetlenia, niebezpieczne użytkowanie po zmroku. Należy stosować obuwie. Zabawkę można użytkować wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Ostrzeżenie! Montaż zabawki powinien być przeprowadzony przez osobę dorosłą. Niewłaściwy montaż może być przyczyną nieszczęśliwego wypadku i stanowi zagrożenie dla dzieci lub innych użytkowników. Zabawka wymaga baterii, których typ określony jest na opakowaniu. Baterie nie są załączone do zestawu. Ostrzeżenie! Baterie należy wkładać z zachowaniem prawidłowej biegunowości. Nie wolno mieszać różnych typów baterii oraz baterii nowych ze starymi. Zużyte baterie należy usunąć z zabawki. Nie wolno wrzucać zużytych baterii do kosza na śmieci, tylko do specjalnych pojemników na odpady chemiczne. Możliwa jest wymiana baterii. Nie ładować baterii, które nie są do tego przeznaczone. Baterie przewidziane do ładowania należy przed ładowaniem wyjąć z zabawki (jeżeli są wyjmowane). Ładowanie baterii musi odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Nie wolno zwierać zacisków zasilania. Unikać kontaktu z wodą.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu