Poupy, łyżeczka dwustronna do pierwszych posiłków, 4m+

Indeks: 6416286

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Ergonomiczna łyżeczka do karmienia dziecka wykonana z delikatnego plastiku, który nie drażni delikatnych dziąseł dziecka. Łyżeczka jest dwustronna - jedna strona łyżeczki przewidziana jest dla rodzica, który próbuje jedzenia sprawdzając jego temperaturę, druga natomiast dla dziecka. Zaokrąglony kształt łyżeczki sprawia, że jest ona idealna do nauki samodzielnego jedzenia. Dodatkowo anatomiczny kształt uchwytu pozwala dziecku w łatwy i prawidłowy sposób trzymać łyżeczkę w rączce.

Cechy:

  • idealna w okresie nauki samodzielnego jedzenia;
  • Łyżeczka jest dwustronna - jedna strona przewidziana jest dla rodzica, który próbuje jedzenia sprawdzając jego temperaturę, druga natomiast dla dziecka;
  • można ją myć w zmywarce;
  • nie zawiera BPA.

Szczegóły:

  • wiek: 4 m+;
  • wymiary produktu cm: 3x2x16.

Produkt włoskiej marki Poupy która już od 1980 roku wspiera rodziców w procesie rozwoju ich dziecka, dostarczając podstawowych produktów na pierwsze lata życia. Poupy oferuje w 100% bezpieczne, wysokiej jakości i proste w użyciu produkty i akcesoria spełniające wszystkie aktualne europejskie przepisy bezpieczeństwa, przeprowadzając na nich jednocześnie liczne testy zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami w najważniejszych akredytowanych instytutach.

SKU 

6416286

Producent

Poupy

Przedział wiekowy

3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Poupy

​​​​​​​​​​​​​​Seria

First meal

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu