Nie jesteś Skazany

Indeks: 6737660

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Nie jesteś Skazany opis wydawcy Każdy święty ma swoją przeszłość, każdy grzesznik ma swoją przyszłość... Policjant patrzył na mnie z niedowierzaniem. To pani syn? zwrócił się do kobiety. Nie mam żadnego syna wymamrotała, ledwo przytomna. Na chwilę wszyscy znieruchomieli, zbici z tropu. To jak to jest... Na serio zaskoczony policjant patrzył to na mnie, to na kobietę. To moja mama powtórzyłem. Wziąłem głęboki wdech i zwróciłem się do niej: Mamo, to ja Grzesiek. Grzesiek? Hmmm. Sprawiała wrażenie nieobecnej.

Niech pan wejdzie, ale sam zaproponował policjant. Po kilku minutach z mieszkania wyszedł jeden policjant. Renia zapytała go, co się w ogóle stało, że przyjechali. Wyjaśniła mu też okoliczności naszej wizyty w tym miejscu. Policjant słuchał szczerze zaciekawiony. W końcu w milczeniu wyciągnął papierosa i powoli odpalił. Zaciągnął się. Normalnie jak w jakimś filmie.../i Nie jesteś Skazany to opowieść o człowieku, który spędził 12 lat za kratami. Stracił siostrę...

Zapomniała o nim matka. Gdy był na dnie, w celi poznał Przyjaciela, dzięki któremu jego życie się odmieniło. Dziś, już po kilku latach spędzonych na wolności, opisuje swoją drogę wychodzenia z ciemności do światła, pokazując, że gdy postawisz wszystko na jedną kartę, możesz dokonać rzeczy po ludzku niemożliwych! Przeczytaj tę historię, zanim zainteresują się nią filmowcy.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu