Biblia od kuchni

Indeks: 7084788

Napisz recenzję i oceń
Cena: 41,99 zł49,90 zł
Oszczędzasz: 7,91 zł (16%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

SZUSTAK & OKRASA - BIBLIA OD KUCHNI

Co się wydarzy, gdy spotka się dwóch mistrzów: Mistrz Słowa i Mistrz Gotowania i postanowią zabrać nas do świata Biblii przez kuchenne drzwi?

Dominikanin, o. Adam Szustak zaprasza nas do inspirującej i smakowitej podróży po biblijnych krainach, a Karol Okrasa ze składników wyszukanych przez o. Adama w Biblii tworzy kulinarną ucztę, którą także Ty możesz sobie urządzić w domu.

W tej książce znajdziesz kilkadziesiąt przepisów przepełnionych cudami i niezwykłymi obietnicami. Zasmakujesz obfitości i słodyczy. Odkryjesz czym jest Jego miłość.

Biblia od kuchni zachęca do bycia razem. Do prawdziwego życia. Do spędzania ze sobą czasu i budowania relacji. Zarówno z tymi, których masz obok siebie na co dzień, jak i z Tym, który bardzo pragnie z Tobą poucztować.

Karol Okrasa

Jak sam o sobie mówi, jest urodzonym szczęściarzem, który z życiowej pasji uczynił sposób na życie. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych kucharzy w Polsce, oraz laureat wielu prestiżowych nagród i odznaczeń.Jego podróże kulinarne owocują zaskakującymi potrawami, łączącymi smaki i aromaty, którymi oczarowuje swoich Gości i Czytelników.

Adam Szustak OP

Dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym z każdym, kto tego potrzebuje i wszędzie, gdzie jest taka możliwość...

Intensywnie udziela się w Internecie prowadząc kanał YouTube "Langusta na palmie" z blisko 800 tys. subskrybentów.

Autor bestsellerowych nagrań i książek: "Projekt Judyta", "Projekt Jonasz", "Wielka ryba", "Z procą na olbrzyma. Lekcje Dawida" i wielu innych.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu