Język C# 6.0 i platforma. NET 4.6

Indeks: 6167339

Napisz recenzję i oceń
Cena: 165,99 zł199,00 zł
Oszczędzasz: 33,01 zł (17%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Materiał do nowego, siódmego wydania książki, został całkowicie poprawiony i napisany na nowo, aby uwzględnić ostatnie zmiany w specyfikacji języka C#, a także nowości na platformie. NET. W książce tej znajdziesz omówienie wszystkich nowych funkcji, które sprawiają, że. NET 4. 6 jest obecnie wersją najbardziej kompletną, w tym:

  • Dopracowany model programowania ADO. NET Entity Framework
  • Liczne ulepszenia IDE i MVVM związane z pisaniem okienkowych programów WPF
  • Liczne aktualizacje internetowych API ASP. NET

Jest to nowe wydanie nagradzanych i cieszących się popularnością poprzednich wersji tekstu, w których omówiono podstawowe funkcje C#, zarówno te stare jak i nowe. Czytelnik zdobędzie solidne podstawy posługiwania się technikami programowania obiektowego, dowie się o atrybutach i refleksji, pozna elementy generyczne oraz kolekcje. Zbada wiele zaawansowanych tematów, których próżno szukać w innych książkach (np. kody operacyjne CIL i generowanie pakietów dynamicznych).

Celem książki jest udostępnienie czytelnikowi kompleksowego, dogłębnego omówienia podstaw języka programowania C# oraz kluczowych aspektów platformy. NET, jak również przeglądu technologii opartych na C# i. NET (ADO. NET i Entity Framework, WCF Windows Communication Foundation, WPF Windows Presentation Foundation i ASP. NET WebForms, MVC, WebAPI). Po przerobieniu materiału z tych rozdziałów, czytelnik będzie świetnie przygotowany, aby wykorzystać tę wiedzę w konkretnych zadaniach programistycznych, a także do poznawania wszechświata. NET na własną rękę.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: