Hauck, Shopper Neo II, wózek spacerowy, Caviar, Silver

Indeks: 6399488

5.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 325,00 zł389,00 zł
Oszczędzasz: 64,00 zł (16%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Shopper Neo II to doskonały towarzysz podczas zakupów lub podróży. Konstrukcja może być odblokowana i złożona szybko oraz do niewielkich rozmiarów, a wszystko bez konieczności użycia obu rąk, podczas gdy drugą ręką można podtrzymać malucha. Jest doskonale przystosowany do jazdy autobusem, pociągiem oraz wchodzenia po schodach. Rozmiary wózka po złożeniu są tak niewielkie, że Shopper Neo II z łatwością mieści się w dowolnym bagażniku.

Ten lekki i zwrotny wózek z łatwością znajduje drogę i wykonuje wszelkie niezbędne manewry na zatłoczonych ulicach dzięki obrotowym i blokowanym kołom przednim. Butelki z napojami, przekąski oraz inne drobiazgi można przechowywać na jednej z półek na akcesoria lub napoje. Wszelkie inne akcesoria dla dziecka można przechowywać w obszernym koszu.

Jeżeli odkrywanie świata zmęczy malucha, wystarczy zmienić pozycję oparcia wykorzystując do tego celu tylko jedną rękę i regulując stopniowo, aż do uzyskania odpowiedniego położenia. Podnóżek można także ustawić w kilku pozycjach. W dachu wózka umieszczono okienko wypełnione siatką umożliwiające obserwację dziecka. Drobne akcesoria można schować w kieszeni znajdującej się w dachu.

Wasze Maluchy będą zawsze bezpieczne podczas spaceru dzięki wyściełanemu, 5-punktowemu pasowi oraz uchwytowi w przedniej części wózka. Hamulec ręczny blokujący koła po obu stronach zabezpiecza wózek podczas postoju. 

Wózek Shopper Neo II posłuży dłużej, gdyż jest przeznaczony dla dzieci do wagi 25 kg. W ten sposób spełniamy wymagania znacznie wykraczające poza normy ustawowe.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
jola
Recenzja dodana 14.05.2022
Bardzo dobry wózek. Łatwy w montażu, dobrze skrętny. Z o sytuacji wynika to, że dziecko może być w nim od 0+ dzięki maksymalnej możliwości opuszczenia pleców fotela na leżąco, funkcja ta jest bardzo przydatna prze zmianie pampersa , na spacerze czy u lekarza. Bardzo dobry wózek. Mimo koloru nie nagrzewa się i jest bardzo łatwy w czyszczeniu. polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5