Hauck, Alpha Bouncer Deluxe, leżaczek, melange grey

Indeks: 6572045

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Alpha Bouncer Deluxe - idealny zestaw dla noworodka. Ten przytulny leżaczek jest kompatybilny z drewnianymi krzesełkami do karmienia hauck Alpha+ i Beta+, których można używać już od pierwszych dni życia. Noworodek poczuje się komfortowo, gdyż może znajdować się na wysokości wzroku z rodziną. Oparcie bujaka można regulować jedną ręką, a mobilna rama leżaczka to miła odmiana.

Ergonomicznie ukształtowany i miękko wyściełany leżaczek bezpośrednio przyczepia się do krzesełka do karmienia. Wkładka dla niemowląt i boczne wyściółki podtrzymują głowę dziecka, a wielopłaszczyznowo regulowane oparcie zapewnia, że maluch jest zawsze w wygodnej pozycji. 3-punktowe pasy leżaczka pomogą zapewnić Twojemu dziecku bezpieczeństwo. Co więcej, bez względu na to, czy karmisz dziecko, czy bawisz się z nim, podwyższona pozycja na wysokim krześle jest bardzo przyjazna dla Twoich pleców.

Leżaczek z łatwością przyczepia się do ramy. Twoje dziecko może bawić się karuzelką, chwytać i odwracać zawieszki, jednocześnie wspierając rozwój jego zdolności motorycznych. A kiedy nadejdzie czas na krótką drzemkę, miękkie i naturalne ruchy leżaczka będą kołysały Twój mały skarb do snu.

Nasza rekomendacja: kup Alpha Bouncer Deluxe i wysokie krzesełko do karmienia hauck Alpha razem i bądź doskonale wyposażony od pierwszych dni życia dziecka. Po prostu perfekcja. Zarówno krzesła Alpha+, jak i Beta+ są przeznaczone do 90 kg i są towarzyszem na lata.

Uwaga! W zestawie znajduje się tylko leżaczek, krzesełko do kupienia osobno.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu