Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Marka

więcej

Cena

pokaż

Dostępność

Szczoteczki tradycyjne

Znaleziono: 235 produktów

Szczoteczki tradycyjne

Zapewnij swoim zębom doskonałą pielęgnację dzięki tradycyjnym szczoteczkom do zębów! Tworzące ofertę SMYKA egzemplarze łączą w sobie standardy higieny jamy ustnej z prostotą użytkowania. Dzięki precyzyjnemu ręcznemu sterowaniu i delikatnemu włosiu szczoteczki tradycyjne zapewniają skuteczne usuwanie płytki nazębnej i ułatwiają dbanie o zdrowy uśmiech. Poznaj manualne szczoteczki do zębów dostępne na smyk.com!

 

Szczoteczki do zębów – skuteczne czyszczenie zębów i dziąseł

Szczoteczki do zębów to niezbędne narzędzia do utrzymania zdrowego uzębienia. Dostępne w ofercie SMYKA egzemplarze wykorzystasz do codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

Naszą ofertę tworzą szczoteczki czołowych producentów, takich jak Jordan, Oral-B, Colgate i Elmex. Liderzy na rynku dbają nie tylko o funkcjonalność, ale również komfort użytkowania. Szczoteczki do zębów dostępne na smyk.com wyróżniają wygodne uchwyty i ergonomiczny design, przekładający się na precyzyjne i kontrolowane czyszczenie.

 

Szczoteczki do zębów Curaprox – higiena prosto ze Szwajcarii

Szczoteczki do zębów Curaprox to esencja szwajcarskiej precyzji i dbałości o uzębienie. Produkty marki tworzące ofertę SMYKA zyskały zaufanie milionów użytkowników na całym świecie dzięki innowacyjnemu podejściu do higieny jamy ustnej i doskonałej jakości.

Co wyróżnia szczoteczki do zębów Curaprox? Przede wszystkim tysiące ultracienkich, ciasno stłoczonych włosów na powierzchni. Wykonane z delikatnego tworzywa Curen docierają nawet do trudno dostępnych miejsc, nie wycierając przy tym szyjki zęba.

 

Miękkie szczoteczki do zębów – dla wrażliwych dziąseł

Męczy Cię nadwrażliwość, obrzęk lub krwawienie dziąseł? Miękkie szczoteczki do zębów to rozwiązanie dla Ciebie! Dzięki precyzyjnemu ułożeniu włosia skutecznie usuwają one płytkę nazębną i resztki pokarmowe gromadzące się na powierzchni. Miękkie modele sprawdzą się nawet przy odsłoniętych szyjkach zębowych – bez ryzyka pogłębienia stanu zapalnego. Wybierz miękkie szczoteczki do zębów i nie obawiaj się dyskomfortu w czasie codziennej higieny!

 

Tradycyjne szczoteczki do zębów – idealne w podróży

Manualne szczoteczki do zębów to doskonałe rozwiązanie w podróży! Dzięki kompaktowym rozmiarom zajmują one niewiele miejsca w torbie lub walizce, dzięki czemu z łatwością zmieszczą się w podręcznym bagażu. Szczoteczki tradycyjne pozwolą Ci utrzymać odpowiednią higienę jamy ustnej na wakacjach, w służbowej podróży i weekendowym wypadzie. Poznaj naszą ofertę stworzoną z myślą o podróżujących!