Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Szczoteczki elektryczne

Znaleziono: 112 produktów

Szczoteczki elektryczne

 

Czy wiesz, że na smyk.com masz do wyboru setki modeli szczoteczek elektrycznych? Obrotowych i sonicznych. Dla najmłodszych, nieco starszych i dorosłych... Prócz szczoteczek elektrycznych znajdziesz tu również wymienne końcówki do różnego rodzaju modeli, m.in. Oral-B, Phillips czy Seysso. A także efektowne zestawy, które warto wziąć pod uwagę, szukając nowej szczoteczki. Przekonaj się, że codzienne mycie zębów może być przyjemniejsze i skuteczniejsze niż myślisz... I że dzięki bogatej ofercie z pewnością wybierzesz idealny wariant szczoteczki elektrycznej. Zarówno, jeśli chodzi o jej właściwości jak i unikalny design.

 

Zadbaj o zdrowe zęby swej pociechy oraz dorosłych członków rodziny dzięki szczoteczkom elektrycznym ze smyk.com! Wiadomo nie od dziś, że odpowiednia higiena zębów pozwala uniknąć nie tylko próchnicy, ale innych nieprzyjemnych dolegliwości jamy ustnej. Dlatego coraz więcej rodziców, polegając na opinii lekarzy stomatologów stawia na elektryczne szczoteczki do zębów dla swych pociech, rezygnując również z kupowania klasycznych szczoteczek manualnych dla dorosłych.

 

W tej kategorii znajdziesz szczoteczki elektryczne dla dzieci i dorosłych oferowane przez wiodące na rynku marki, takie jak: Oral-B, Philips Sonicare, Panasonic, Oral B, Xiaomi, Seysso i wiele innych. Dotyczy to również wymiennych końcówek, dzięki czemu zawsze możesz mieć ich zapas. Wśród naszych propozycji łatwo znajdziesz elektryczne szczoteczki do zębów dla dzieci w różnym wieku. Nie brakuje szczoteczek dla niemowląt ani dla rocznych czy dwuletnich pociech, przedszkolaków i starszych smyków.

 

Możesz wybierać pomiędzy szczoteczkami sonicznymi i oscylacyjnymi (obrotowymi) oraz modelami na baterie i akumulatorowymi. Wybierając wariant szczoteczki zwróć też uwagę na liczbę trybów mycia zębów oraz materiał, z którego wykonane są włókna. Jeśli zależy ci na profesjonalnej higienie jamy ustnej – sprawdź również ofertę irygatorów, dzięki którym zadbasz o nieskazitelną czystość zębów po każdym posiłku.