Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Kolor

Dostępność

Krzesełka do karmienia

Znaleziono: 246 produktów

Krzesełka dla dzieci do karmienia wygoda dla rodziców

 

Gdy dziecko zaczyna już siadać, znacznie usprawnia to wiele czynności. Jedną z nich jest spożywanie posiłków. Krzesełka dla dzieci do karmienia powstały po to, aby maluchowi ułatwić jedzenie, a rodzicom karmienie. Na smyk.com znajdziesz duży wybór krzesełek do karmienia, dzięki czemu nie z łatwością wybierzesz model dopasowany do Waszych potrzeb.

 

Krzesełka do karmienia dzieci, czyli wygoda na co dzień

 

Wszystkie krzesełka dla dzieci do karmienia mają podobną konstrukcję – jej stałymi elementami są tacka lub pulpit, siedzisko oraz podnóżek dla malucha. Producenci często umieszczają w nich również praktyczne dodatki. Na przykład pulpit może mieć miejsce na buteleczkę, a siedzisko elastyczne pasy, które mogą pomagać w zachowaniu prawidłowej pozycji. Inne rozwiązanie to krzesełka do karmienia dzieci, które przypina się specjalnymi pasami do krzeseł dla dorosłych. We wszystkich przypadkach krzesełko ma wygodne oparcie, dzięki któremu dziecko powinno czuć się w trakcie karmienia komfortowo. Takie krzesełka łatwo zabrać również ze sobą w podróż lub do rodziny.

 

Krzesełka do karmienia dla dzieci

 

Bezpieczeństwo jest kluczową cechą przy karmieniu malucha, dlatego niezależnie od tego, czy wybieramy krzesełka drewniane dla dzieci do karmienia, czy też wykonane z metalu lub tworzyw sztucznych, nogi tego mebla powinny być zakończone antypoślizgowymi nakładkami. Mają one zagwarantować stabilność. W przypadku krzesełek rozkładanych powinna być w nich zamontowana solidna blokada, zapobiegająca niespodziewanemu złożeniu. Dla najmłodszych znajdziesz także specjalne siedziska, które doskonale nadają się zarówno do karmienia, jak i zabawy. Podobnie jak krzesełka do karmienia dla niemowląt, także one są wyposażone w stabilną, antypoślizgową podstawę, co powinno znacznie zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania siedziska.

 

Krzesełka do karmienia drewniane i plastikowe

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, przygotowaliśmy na stronie smyk.com różnorakie krzesełka do karmienia dziecka. Nie tylko odróżniają je od siebie materiały wykonania, ale również zastosowane przez producentów rozwiązania, np. możliwość kilkustopniowej regulacji wysokości czy zdejmowalna tapicerka z ekoskóry. Dlatego z pewnością znajdziesz najlepsze dla swojego malucha. Zobacz, jakie krzesełka do karmienia dla dzieci mamy w ofercie i zamów wybrane już dzisiaj!