Komody

Znaleziono: 28 produktów

Komody do pokoju dziecięcego – wygodne mebelki

 

Umeblowanie pokoju dziecięcego to zadanie, któremu rodzice poświęcają mnóstwo uwagi, ponieważ chcą, aby przestrzeń malucha była nie tylko funkcjonalna, ale również piękna. Na smyk.com znajdziesz komody do pokoju dziecięcego, które zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych i doskonale uzupełnią każdy pokój – niezależnie od jego metrażu i wystroju.

 

Komody do pokoju dziecka – praktyczne i ozdobne

 

Komody do pokoju dziecięcego to duży wybór interesujących kształtów i wzorów. Znajdują się tutaj zarówno meble klasyczne, jak i w formie organizerów z koszykami, a nawet takie, które zostały zainspirowane budowlami z klocków. Jedno jest jednak pewne – podczas wyboru komody do pokoju dziecięcego, nikt nie będzie się nudzić. Na smyk.com czekają na Was najróżniejsze komody dla dziewczynek i komody dla chłopca. Co je różni? Przede wszystkim design. Modele dla dziewczynek mają zazwyczaj różne odcienie różu oraz ozdobione są wróżkami, sympatycznymi zwierzątkami i postaciami z bajek, te dla chłopców to natomiast często odcienie błękitu, a także inni bohaterowie. Co je łączy? Wygoda użytkowania, jakość wykonania i możliwość dopasowania do tego, czego naprawdę potrzebujesz.

 

Zaletą komody do pokoju dziecięcego jest nie tylko to, że uczy malucha utrzymywania porządku oraz pozwala na przechowywanie wielu zabawek, książek czy gier planszowych. Jeśli ma blat, doskonale nadaje się on do eksponowania różnego rodzaju pamiątek, figurek, lalek, budowli LEGO oraz innych elementów, które dobrze mieć pod ręką.

 

Komody dla niemowlaka – praktyczna pomoc dla rodziców

 

Komody dla niemowląt są – wbrew swojej nazwie – przeznaczone przede wszystkim dla rodziców. Ich wnętrza służą przechowywaniu pieluszek oraz artykułów higienicznych, zaś blat to miejsce do przewijania malucha. Zazwyczaj meble takie mają głębokie szuflady, dzięki którym łatwo utrzymywać porządek w rzeczach, są jednak również komody dla niemowlaka mające formę szafek z półkami.

 

Na smyk.com znajdziesz zarówno komody do pokoju dziecięcego, jak i komody dla niemowląt w atrakcyjnych cenach. Zobacz i wybierz już dzisiaj!