Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Dostępność

Środki do czyszczenia

Znaleziono: 42 produkty

Środki do czyszczenia wózków, zabawek i powierzchni – sprzątanie z myślą o maluchach

 

Maluchy są szczególnie narażone na różnego rodzaju infekcje i choroby, a ich częstym źródłem są zarazki. Niestety – kontaktu z drobnoustrojami nie da się uniknąć ani w domu, ani w przedszkolu, ani podczas spaceru. Można jednak zadbać o to, aby znacznie zredukować ich ilość – i do tego właśnie służą środki do czyszczenia wózków dziecięcych, zabawek, naczyń dla dzieci oraz powierzchni i przedmiotów, z którymi maluchy mają kontakt.

 

Środki do czyszczenia różnych powierzchni

 

Środki do czyszczenia m.in. wózków dziecięcych, powierzchni kuchennych, mebli i innych przedmiotów w domu to produkty powstałe z myślą o najmłodszych. Ich formuły są zwykle pozbawione silnych substancji, które mogą wywoływać podrażnienia lub reakcje alergiczne. Zawierają natomiast specjalne substancje aktywne, które pomagają skutecznie dezynfekować powierzchnie oraz eliminować z nich bakterie. Na smyk.com czekają na Ciebie m.in. spraye do mebli, szyb i luster, podłóg, toalet oraz tkanin i obić, ale w tej kategorii znajdziesz także uniwersalne środki do czyszczenia, które są odpowiednie w czyszczeniu różnych powierzchni, jak również ściereczki do odkażania i dezynfekcji, które przydadzą się w domu i podczas spaceru lub wycieczki.

 

Płyny do mycia zabawek, naczyń, smoczków i butelek

 

Dzieci uwielbiają się bawić, ale zabawki mogą być często siedliskiem zarazków. Wybrane środki czyszczące mogą jednak służyć także jako płyn do mycia zabawek. Dzięki temu istnieje możliwość ich czyszczenia i dezynfekcji, a tym samym dbania o wyższy poziom higieny i bezpieczeństwa malucha. Na smyk.com znajdziesz również produkty niezbędne w kuchni i łazience każdego rodzica. To m.in. płyny do mycia naczyń dla dzieci oraz specjalne formuły, które są odpowiednie do mycia owoców i warzyw. W naszej ofercie czekają na Ciebie także płyny do mycia smoczków i butelek, a więc przedmiotów, z którymi szczególnie najmłodsze pociechy mają bardzo częsty kontakt.

 

Sprawdź, co znajdziesz na smyk.com i zadbaj o odpowiedni porządek oraz wyższy poziom higieny w Waszym domu!