Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Dostępność

Proszki i płyny do prania

Znaleziono: 66 produktów

Proszki do prania dla niemowląt – czystość bez podrażnień

                                         

Wybierz proszki i płyny do prania dla niemowląt, które pomogą usunąć wszelkie zabrudzenia z dziecięcych ubranek, a zarazem zmniejszą ryzyko powstawania nieprzyjemnych podrażnień oraz reakcji alergicznych. Szeroki wybór produktów tego typu, który znajdziesz w sklepie internetowym smyk.com, znacznie ułatwi Ci to zadanie! Czekają na Ciebie starannie wyselekcjonowane proszki i płyny do prania dziecięcych ubranek maluchów w każdym wieku!

 

Płyny do prania dla dzieci bez szkodliwej chemii

 

Skóra malucha jest niezwykle wrażliwa i delikatna, dlatego tak ważne jest, aby używane przez Ciebie proszki i płyny do prania dziecięcych ubranek miały formuły opracowane z myślą właśnie o nich. Nie znajdziesz w nich silnie oddziałującej chemii, ponieważ zamiast niej stosowane są m.in. naturalne składniki lub delikatniejsze substancje aktywne. Daje to również efekt praktyczny – ubranka są nie tylko czyste, ale również nie niszczą się w czasie prania.

 

Na smyk.com znajdziesz płyny do prania dla niemowląt i dzieci, które przeznaczone są nie tylko do ubrań, ale również pieluszek, kocyków czy tkanin, z którymi maluch ma styczność. Czekają na Ciebie również specjalistyczne płyny do prania dla dzieci cierpiących z powodu alergii. Ich zastosowanie pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia szkodliwych reakcji. Takie proszki do prania dla dzieci z wrażliwą skórą mają starannie opracowane formuły, których powstanie było możliwe dzięki zaawansowanej wiedzy i technologii.

 

Pożegnaj brud i bakterie

 

Proszki i płyny do prania dziecięcych ubranek to nie jedyne, co przygotowaliśmy w tej kategorii. Na smyk.com znajdziesz także bezzapachowe płyny czyszczące. Można za ich pomocą usuwać bakterie i zarazki z zabawek oraz powierzchni, z którymi dziecko ma kontakt. Dzięki odpowiednim formułom, które często są pozbawione silnych składników chemicznych i substancji toksycznych, takie produkty mogą w bezpieczniejszy sposób- w porównaniu z tradycyjnymi środkami czystości – pomagać w dbaniu o porządek i higienę w Twoim domu. Takie płyny będą użyteczne nie tylko w domach prywatnych, ale również w innych miejscach, w których przebywają dzieci – jak sale zabaw, przedszkola czy świetlice.