Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Wymiary

Dostępność

Ociekacze i suszarki do naczyń

Znaleziono: 284 produkty

Ociekacze i suszarki

Ociekacz do naczyń to niezbędny element każdej kuchni! Zadbaj o porządek i funkcjonalność w domu z rozbudowaną ofertą SMYKA. Potrzebujesz więcej miejsca? Wybierz wielopoziomowe suszarki do naczyń, które pomieszczą wszystkie talerze, kubki i sztućce. Składane suszarki będą z kolei idealnym rozwiązaniem do mniejszych kuchni. Dostępne ociekacze z tacką na wodę zabezpieczą blat przed zachlapaniem, a organizery pomogą utrzymać ład i porządek. Odkryj ociekacze i suszarki do naczyń na smyk.com!

Wielopoziomowe suszarki do naczyń

Szukasz sposobu na efektywne zorganizowanie przestrzeni w kuchni? Wielopoziomowa suszarka do naczyń znacznie ułatwia codzienne obowiązki! Kilka warstw pozwala na efektywne rozmieszczenie talerzy, szklanek, kubków oraz sztućców, maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń. Suszarka na naczynia wpasuje się w każdy kąt – niezależnie od wielkości Twojej kuchni. Na smyk.com znajdziesz modele jedno- lub dwupoziomowe, wykonane z różnych materiałów – stali nierdzewnej, aluminium, stali chromowanej lub bambusa.

Ociekacze do naczyń z tacką na wodę

Z ociekaczem do naczyń zawsze zachowasz porządek w kuchni! Tworzące ofertę SMYKA modele będą jednocześnie stylowym dodatkiem, wpasowującym się w wystrój pomieszczenia. Ociekacze do naczyń to przede wszystkim gwarancja higieny i czystości. Dzięki nim woda nie będzie się rozlewać po blacie kuchennym, a jej nadmiar zbierze się w specjalnej tacce. Najczęstszym wyborem jest kompaktowa suszarka z ociekaczem w jednym.

Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe uchwyty na sztućce, kubki czy deski do krojenia, co jeszcze bardziej ułatwia organizację kuchennego sprzętu. Na smyk.com dostępne są również praktyczne maty do osuszania umytych naczyń! To znacznie tańszy wybór, który chroni blat przed zabrudzeniami.

Składane suszarki do naczyń

Składane suszarki silikonowe to przede wszystkim oszczędność miejsca. Ich konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie, co jest szczególnie przydatne w mniejszych kuchniach. Silikon – materiał wykorzystany w produkcji – jest przy tym niezwykle trwały, odporny na uszkodzenia, a także działanie wody. Dzięki temu suszarka posłuży w domu przez długi czas.

Organizer a suszarka na naczynia

Osiągnij harmonię w kuchni z organizerami na naczynia! Dostępne modele ułatwiają przechowywanie sztućców, jednocześnie uzupełniając aranżację wnętrza. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym kucharzem, czy dopiero zaczynasz przygodę z kuchnią – organizery to idealny wybór dla każdego.

W naszym internetowym asortymencie znajdziesz również modele na akcesoria do zmywania naczyń. W środku możesz umieścić płyn, gąbkę lub inne akcesoria wykorzystywane przy sprzątaniu. W małej kuchni sprawdzi się kompaktowy zestaw, złożony z organizera i ociekacza w jednym. Zamontowana nad zlewem konstrukcja jest w stanie utrzymać spore obciążenie, bez ryzyka przewrócenia się.