Wielka księga nie tylko pojazdów

15,99 zł
(1)

Opis produktu

To znakomita publikacja dla wszystkich, którzy interesują się różnymi środkami lokomocji: fanów motoryzacji, miłośników maszyn budowlanych, pojazdów wojskowych, samolotów, kontenerowców, pociągów, statków, a nawet… rowerów. Chłopcy zafascynowani pojazdami będą musieli przejechać przez labirynty, odkryć, kto wygra wyścig, znaleźć takie same wozy strażackie, koparki i lawety oraz dopasować elementy pociągów i cystern. W książce znajdują się ciekawe zadania na spostrzegawczość, liczenie, uwielbiane przez dzieci labirynty, obrazki do wyszukiwania różnic, kolorowanki oraz instrukcje, jak narysować samolot, rakietę czy ładowarkę.

Autorzy wierszy i opowiadań, między innymi Danuta Wawiłow, Julian Tuwim i Grzegorz Kasdepke w zabawy sposób opisują przygody związane z różnymi środkami lokomocji.

To doskonała książka dla tych, których pasją są nie tylko pojazdy, ale także inne maszyny, dzięki którym możemy podróżować i które służą nam na co dzień.

Nr produktu: 6380280

Materiał i pielęgnacja

{DELETE}

Specyfikacja

Producent

MAC

Przedział wiekowy

6-8 lat, 9-12 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

MAC

Autor

Magdalena Marczewska

Ilustrator

Magdalena Babińska

​​​​​​​​​​​​​​Oprawa

twarda​​​​​​​

Liczba stron 

144​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​Wydanie

1

​​​​​​​​​​​​​​Rok wydania

2018

​​​​​​​​​​​​​​Rodzaj nośnika

druk

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Kornelia
Recenzja dodana 29.07.2021
Bardzo obszerna i szczegółowa książka. Mój mały fan motoryzacji jest wniebowzięty. Dużo obrazków, łamigłówek, kolorowanek ciekawostek-dosłownie wszystko w jednej książce.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5