WaterWipes, BIO, chusteczki nawilżane, 2x60 szt. + 28 szt

26,99 zł
(5)

Opis produktu

WaterWipes BIO Chusteczki Soapberry 60 szt+ WaterWipes BIO 60 szt.+ WaterWipes BIO 28 szt. Gratis.

Czystsze niż wacik nasączony wodą: Dzięki unikatowej technologii uzdatniania wody chusteczki WaterWipes są pod względem chemicznym czystsze niż bawełniany wacik lub ściereczka nasączone wodą z kranu, przegotowaną lub filtrowaną

Ta sama czystość, ta sama jakość, teraz w 100% biodegradowalne:

Wykonane w 100% z odnawialnych włókien roślinnych. Chusteczki WaterWipes są teraz w 100% biodegradowalne i kompostowalne *.

Tylko 3 składniki: Nasączone w 99,9% krystalicznie czystą woda z kroplą ekstraktu z grejpfruta, który działa jak delikatna odżywka dla skóry oraz dodatkiem bogatego w saponiny wyciągu z orzechów mydlanych o łagodnym działaniu myjącym. Nasz 7-stopniowy proces oczyszczania wody i minimalna liczba składników sprawiają, że WaterWipes to najczystsze chusteczki dla dzieci i niemowląt na świecie

Odpowiednie dla wrażliwej, alergicznej i atopowej skóry: 0% aromatów i barwników! Chusteczki WaterWipes są wystarczająco delikatne dla wrażliwej skóry noworodka, a nawet wcześniaka. Można stosować je do pielęgnacji skóry atopowej, z egzemą lub skłonnej do alergii. Najbezpieczniejsze na świecie chusteczki nawilżane do oczyszczania i pielęgnacji wrażliwej skóry dzieci i niemowląt już od pierwszych dni życia. Stworzone z myślą o rosnących maluchach, które uczą się samodzielnie eksplorować świat za pomocą wszystkich zmysłów, sprawdzą się przy nauce korzystania z nocnika, rozszerzaniu diety i badaniu otaczającej przestrzeni za pomocą małych paluszków. Podobnie jak wersja klasyczna, także i Soapberry BIO zawierają w swoim składzie wyłącznie 99,9% krystalicznie czystej wody oraz naturalne wyciągi roślinne.

Delikatna tkanina o fakturowanej powierzchni ułatwia usunięcie większych zabrudzeń - specjalne zaprojektowane wypustki w połączeniu z bogatym w saponiny wyciągiem z orzechów mydlanych skutecznie oczyszczają skórę z nieczystości. Dodatek ekstraktu z pestek grejpfruta działa jak naturalny konserwant i pielęgnuje wrażliwą dziecięcą skórę.

Chusteczki WaterWipes nie są produktem leczniczym i nie zawierają substancji przyspieszającej gojenie odparzeń, ale skutecznie pomagają im zapobiegać. Są wolne od składników potencjalnie drażniących i alergizujących, które mogłyby nasilić problemy skórne. Jako takie są najlepszą alternatywą dla bawełnianego wacika nasączonego czystą wodą i mogą być stosowane u maluchów ze skórą atopową, skłonną do podrażnień i alergiczną, a także u dzieci przedwcześnie urodzonych. Chusteczki WaterWipes są produkowane w sterylnych warunkach.

Co sprawia, że chusteczki WaterWipes Soapberry BIO mają tak prosty skład a oczyszczają tak skutecznie?

Taką skuteczność zapewnia im nasza wyjątkowa, wieloetapowa technologia oczyszczania wody. Woda wykorzystywana w chusteczkach WaterWipes wyróżnia nasz produkt na tle innych chusteczek dostępnych na rynku. Umożliwia dokładniejsze i skuteczniejsze oczyszczanie przy wykorzystaniu jedynie minimalnej liczby składników. Woda zawarta w naszych chusteczkach podlega procesowi siedmioetapowego oczyszczania za pomocą różnych filtrów. Efektem tego procesu jest miękka, wolna od zanieczyszczeń, krystalicznie czysta woda. To właśnie dzięki tej technologii WaterWipes są najczystszymi chusteczkami nawilżanymi na świecie, odpowiednimi dla najbardziej wrażliwej skóry, na przykład noworodków czy wcześniaków. W chusteczkach WaterWipes Soapberry BIO za skuteczniejsze oczyszczanie odpowiada także dodatek bogatego w saponiny wyciągu z orzechów mydlanych o łagodnym działaniu myjącym.

Jak WaterWipes dbają o przyszłość naszych dzieci?

Jako producenci najczystszych na świecie chusteczek nawilżanych WaterWipes na pierwszym miejscu stawiamy zawsze troskę o delikatną skórę niemowląt. Teraz, dzięki NOWYM, w 100% biodegradowalnym chusteczkom, rodzice nie muszą już wybierać między tym, co najlepsze dla ich dziecka, a tym, co dobre dla planety. Nasze biodegradowalne chusteczki wykonane są w 100% z wiskozy - odnawialnego materiału pochodzenia roślinnego, który w ogóle nie zawiera syntetycznych włókien. Nowe, wytrzymałe i wyjątkowo chłonne chusteczki roślinne umożliwiają delikatne i skuteczne oczyszczanie, zachowując przy tym delikatność znaną dobrze wszystkim miłośnikom produktów WaterWipes. Nie rozrywają się w rękach, sprawdzają się przy codziennym użytkowaniu i gwarantują wygodę oraz bezpieczeństwo rodzicom i maluchom na całym świecie. Wciąż tak samo czyste i łagodne dla nawet najbardziej wrażliwej skóry, ale teraz bardziej przyjazne środowisku naturalnemu.

WaterWipes Soapberry BIO: zawsze z Tobą - wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz!

  • podczas przewijania
  • przy nauce korzystania z nocnika
  • w trakcie wspólnego posiłku
  • na placu zabaw
  • podczas zakupów
  • po zabawach plastycznych
  • na każdym spacerze

Składniki (Ingredients): Water (Aqua) 99.9% and Citrus Grandis (grapefruit) seed extract*, Sapindus trifoliatus (Soapberry) fruit extract.*Zawiera ślad chlorku benzalkoniowego

Sposób użycia: odklej foliową naklejkę zabezpieczającą produkt. Wyjmij pojedynczą chusteczkę przez powstały w ten sposób otwór. Po wyjęciu chusteczki zaklej opakowanie z powrotem, żeby zapobiec wysychaniu. Przechowywanie: Przechowuj chusteczki w suchym i chłodnym miejscu dnem do góry. Zużyj w ciągu 2 tygodni od otwarcia. Zamykaj opakowanie po każdym wyjęciu chusteczki. Nie przecinaj opakowania. Nie przenoś chusteczek do innego pojemnika, przechowuj w oryginalnym opakowaniu. Chusteczki WaterWipes nie zawierają substancji wiążących wilgoć, więc zawarta w nich woda może przesączać się między warstwami chusteczek. Jeśli po otwarciu opakowania zauważysz, że wierzchnia warstwa jest nieco przesuszona, odwróć opakowanie do góry dnem i ugnieć je lekko, aby ponownie rozprowadzić wodę równomiernie po zawartości opakowania.

Postępowanie z odpadami: Nie spłukuj w toalecie. Chusteczki są biodegradowalne i rozłożą się w ciągu 12 tygodni*. Wyrzucaj do czarnego kontenera z odpadami zmieszanymi. Możesz je kompostować w domowym kompostowniku. Opakowanie po chusteczkach wyrzucaj do żółtego kontenera z tworzywami sztuczne i metalami.

UWAGA: aby uniknąć połknięcia chusteczki przez dziecko, przechowuj je w zamkniętym opakowaniu poza zasięgiem dziecka.*12 tygodni rozkładu w warunkach industrialnego kompostowania zgodnie z normą EN13432.

Nr produktu: 7059450

Materiał i pielęgnacja

{DELETE}

Specyfikacja

Producent

WaterWipes

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 3-5 lat, 18-24 miesiące, 12-18 miesięcy

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

WaterWipes

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
5
4
3
2
1

Średnia ocena

4.9
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
4.6

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
daily positive changes
Recenzja dodana 21.03.2023
Jedne z najlepszych chusteczek nawilżanych dla noworodka, niemowlaka i później dla dziecka. Zawierają w sobie 99% wody. Ten zestaw szczególnie się opłaca. Koszt jednego opakowania normalnie to około 15,50zł za 60szt. a tutaj mamy 2x opakowania po 60szt. + małe opakowanie 28szt. Serdecznie polecam ^^
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Gabriela
Recenzja dodana 29.04.2022
Chusteczki o bardzo dobrym składzie. Idealnie mokre i delikatne dla skóry niemowlaka i noworodka. U mnie sprawdzają się podczas podróży, zakupów itp.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Justyna
Recenzja dodana 23.04.2022
Super zestaw w świetnej cenie. Warto kupić na start dla noworodka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Ola
Recenzja dodana 31.03.2022
Jedne z lepszych chusteczek jakie używaliśmy przy maluszku. W szpitalu sprawdziły się znakomicie
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Beata
Recenzja dodana 14.04.2021
Recenzja pochodzi z produktu [WaterWipes, chusteczki nawilżane wodą i ekstraktem z pestek grejpfruta, 2x60 szt. + 28 szt.] Zestaw zgodny z opisem, o fajnym składzie... polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5