WaterWipes, BIO, chusteczki nawilżane, 4x60 szt.

Indeks: 7059453

4.0 (4 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 49,49 zł54,99 zł
Oszczędzasz: 5,50 zł (10%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatna tkanina w połączeniu z czystą wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. Skutecznie oczyszczają, a są przy tym niezwykle delikatne i bezpieczne dla skóry noworodków oraz nawet wcześniaków. Świetna alternatywa dla wacika nasączonego wodą. WaterWipes nie leczą odparzeń, ale im zapobiegają. Co więcej nie zawierają składników, które potencjalnie mogą nasilać zaczerwienienia i podrażnienia.

Chusteczki są produkowane w sterylnych warunkach. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr OP-ZF/611/K-1/20Co sprawia, że chusteczki WaterWipes mają tak prosty skład a oczyszczają tak skutecznie?​Taką skuteczność zapewnia im nasza wyjątkowa technologia oczyszczania wody.​Woda wykorzystywana w chusteczkach WaterWipes wyróżnia nasz produkt. Umożliwia dokładniejsze i skuteczniejsze oczyszczanie za pomocą minimalnej liczby składników.​ Woda podlega procesowi siedmioetapowego oczyszczania za pomocą rozmaitych filtrów. Ma to na celu usunięcie zanieczyszczeń, zmiękczenie wody i jej oczyszczenie.​ To właśnie dzięki tej technologii chusteczki nawilżane WaterWipes są najczystszymi chusteczkami na świecie, odpowiednimi dla najbardziej wrażliwej skóry, na przykład noworodków czy wcześniaków.​

Dlaczego WaterWipes dbają o przyszłość naszych dzieci?

Jako wytwórcy najczystszych na świecie chusteczek nawilżanych WaterWipes zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dbałość o skórę niemowląt. Teraz, dzięki NOWYM, w 100% biodegradowalnym chusteczkom, rodzice nie muszą już wybierać między tym, co najlepsze dla ich dziecka, a tym, co lepsze dla planety. Nasze biodegradowalne chusteczki są wykonane w 100% z wiskozy - odnawialnego materiału pochodzenia roślinnego, który w ogóle nie zawiera syntetycznych włókien.

Nowe, jedwabiście gładkie, wytrzymałe i wyjątkowo chłonne chusteczki roślinne umożliwiają delikatne i skuteczne oczyszczanie. Nie rozrywają się w rękach, więc możesz bez obaw wycierać i przewijać dziecko.​Wciąż tak samo czyste i łagodne dla nawet najbardziej wrażliwej skóry, lecz teraz przyjaźniejsze dla środowiska.​WaterWipes, zawsze z Tobą, zawsze tam gdzie ich potrzebujesz!

  • podczas przewijania
  • przy wspólnym posiłku
  • na placu zabaw,
  • podczas zakupów
  • na każdym spacerze

Składniki (Ingredients): Water (Aqua), Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract** Zawiera ślad chlorku benzalkoniowego

Sposób użycia: odklej folię zabezpieczającą produkt. Wyciągnij chusteczkę przez dziurę. Zaklej otwór z powrotem, aby chusteczki nie utraciły wilgoci. Przechowywanie: Przechowuj chusteczki w suchym i chłodnym miejscu, dołem do góry. Zużyj w ciągu 2 tygodni od otwarcia. Zamykaj opakowanie po każdym wyjęciu chusteczki. Nie przecinaj opakowania. Nie przenoś chusteczek do innego woreczka, przechowuj w oryginalnym opakowaniu.

Postępowanie z odpadami: Nie spłukuj w toalecie. Chusteczki są biodegradowalne i rozłożą się w ciągu 12 tygodni*. Wyrzucaj do czarnego kosza: zmieszane. Możesz je kompostować w domowym kompostowniku. Opakowanie po chusteczkach wyrzucaj do żółtego kosza: tworzywa sztuczne i metale.

UWAGA: aby uniknąć połknięcia chusteczki przez dziecko, przechowuj je w zamkniętym opakowaniu z dala od zasięgu dziecka. *12 tygodni rozkładu w warunkach industrialnego kompostowania zgodnie z normą EN13432.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
3
2
1
1

Średnia ocena

4.1
Ocena ogólna
4.0
Jakość
5.0
Cena
3.3

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
annelee
Recenzja dodana 08.06.2021
Recenzja pochodzi z produktu [WaterWipes, chusteczki nawilżane, 4x60 szt.] wcześniej stosowałam inne chusteczki , ale odkąd spróbowałam te ....uważam że są najlepsze.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
Malina
Recenzja dodana 04.02.2021
Recenzja pochodzi z produktu [WaterWipes, chusteczki nawilżane, 4x60 szt.] Cena to lekka przesada. I tak taniej wyjdzie kupno trojpaku
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
1
pola21
Recenzja dodana 12.01.2021
Recenzja pochodzi z produktu [WaterWipes, chusteczki nawilżane, 4x60 szt.] Chusteczki jak najbardziej z dobrym składem, sprawdzają się.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Edyta
Recenzja dodana 24.09.2020
Recenzja pochodzi z produktu [WaterWipes, chusteczki nawilżane, 4x60 szt.] Dobre rozwiązanie 4w1, brawo Smyk! Jakościowo Waterwipesy nie mają sobie równych
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5