Tiny Love, Rośnij z muzyką, Mała Księżniczka, karuzela

Indeks: 4538142

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Witaj w świecie Małej Księżniczki - seria stworzona specjalnie z myślą o dziewczynkach.

Każde dziecko potrzebuje rutynowego stanu przejściowego pomiędzy czasem zabawy i odpoczynku. Karuzela Tiny Love, dzięki kombinacji muzyki i ruchu, pobudzi zmysły Twojego bawiącego się maleństwa, a także umożliwi mu stopniowe przygotowanie się do snu, gdy jest ono śpiące.

Unikalny system poruszania się karuzeli 4D (zabawki skierowane są zawsze w stronę dziecka) oraz obserwacja uroczych zawieszek "tańczących" do aż 18 różnych melodii rozwijają koordynację wzrokową oraz zmysły dziecka.

Opis zabawki:

  • unikalny opatentowany ruch karuzeli
  • pozytywka ze światełkiem nocnym
  • do 40 minut ciągłej, niepowtarzającej się muzyki
  • 6 różnych kategorii muzyki; 18 różnych melodii
  • 2 wysokiej jakości głośniki
  • unikalny przycisk "shuffle" -  losowe odtwarzanie muzyki
  • zabawka "rośnie" razem z dzieckiem - można ją zamienić w przenośną pozytywkę

Wskazówki rozwojowe:

Skomplikowany ruch zwierzątek zamocowanych na karuzeli sprawia, że dziecko skupia swoją uwagę na jednym przedmiocie, rozwijając w ten sposób zdolność koncentracji.

0-3 miesięcy
Dziecko jest w stanie śledzić oczyma poruszające się przedmioty - karuzela pomoże mu rozwijać koordynacje wzrokową oraz wzmacniać mięśnie oczu

5+ miesięcy
Kiedy dziecko potrafi samodzielnie siedzieć, konieczne jest zdemontowanie górnej części karuzeli, wtedy dziecko może korzystać ze świecącej delikatnym światełkiem pozytywki.

12+ miesięcy
Gdy Twoje dziecko zaczyna chodzić, będzie się świetnie bawić nosząc pozytywkę razem ze sobą i słuchając jej 18 różnych melodii.

Karuzela - Rośnij z muzyką - Mała Księżniczka pozwala rodzicom na regulowanie poziomu stymulacji. Włącz jednocześnie karuzelę, światełko i muzykę lub każdą z funkcji osobno. Górną część karuzeli można odczepić od panelu i używać produktu jako pozytywki.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
2
3
1
2
1

Średnia ocena

4.6
Ocena ogólna
4.5
Jakość
5.0
Cena
4.2

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Natalia
Recenzja dodana 07.01.2019
Karuzela fajna używana do 6 miesiąca, córka ma już rok i używamy samej pozytywki, zabieramy wszędzie bo bez niej ciężko zasnąć małej. Cena zdecydowanie od roku się nie zmieniła.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
Aleksandra Kwiatkowska-Baran
Recenzja dodana 12.12.2018
Moje 3 miesięczne dziecko uwielbia te karuzele. Ma żywe kolory, długo się gra i to jej duży plus. Jedna z fajniejszych zabawek. Warta swojej ceny.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
olga
Recenzja dodana 03.04.2018
Jestem z niej bardzo zadowolona, używam już 3 miesiące. Muzyka ma super jakość, dużo różnych gatunków muzyki,wykonanie karuzeli bardzo estetyczne i porządne.W nocy można zapalić wersje ze swiatełkiem. Ozdabia łóżeczko i zajmuję dziecko.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Michalina
Recenzja dodana 30.03.2018
Świetna karuzela. Moja córka ma 4 miesiące i ją uwielbia. Na duży plus jest regulacja głośności melodyjek.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Beata
Recenzja dodana 30.11.2017
karuzela jest fantastyczna. Moje dziecko potrafi się na nia patrzeć i gugać przez dłuższy czas - wtedy ja mam chwilę dla siebie ;) Duzy przycisk do zmiany melodyjek sprawdza się super - dziecko samo nóżkami naciska i zmienia melodyjki.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5