Tiny Love, Moje podróże, zabawa na łące, miękka książeczka

Indeks: 6400902

4.6 (6 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 42,99 zł79,99 zł
Oszczędzasz: 37,00 zł (46%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Niezwykle miękka książeczka, która angażuje dziecko i wspiera rozwój malucha. Rozwojowa zabawka dla małych podróżników!

 • 5 elementów, które rozwiną zdolność kojarzenia oraz ruchy całego ciała poprzez zachęcanie dziecka do odkrywania, eksperymentowania, ćwiczenia kontroli dłoni.
 • Rozwija więzi interpersonalne i język. Książeczka jest idealna do wspólnej zabawy. Wsparcie rodziców podczas zabawy pomaga dzieciom wzbogacić ich słownictwo.
 • Książeczka przedstawia 4 pięknie miejsca, do których można podróżować, a wraz z dźwiękowymi i dotykowymi bodźcami zachwyci zmysły dziecka.
 • Można zabrać ją wszędzie, gdziekolwiek dziecko się wybiera. Wystarczy przyczepić ją za pomocą uniwersalnego zapięcia np. do wózka.

Elementy aktywizujące:

 • Lusterko
 • Marszczące się tekstury
 • Gryzak
 • Elementy 3D (w tym zabawa typu a ku ku)
 • Róg
 • Satynowe wstążki

Wskazówki rozwojowe:

 • 3-5 miesięcy - ruchy całego ciała i język

Umieść dziecko na brzuszku, otwórz książeczkę przed sobą i wskaż różne przedmioty, które się pojawiają, nazywając je po imieniu (Tutaj jest wieloryb, który pływa w morzu!, Spójrz na Pingwina Julesa chowającego się za drzewem! )

 • 3-5 miesięcy - ruchy precyzyjne

Upewnij się, że zabawne elementy książeczki są w zasięgu rąk dziecka. Pozwól mu bawić się i machać nimi, chwytać je i ciągnąć, tym samym maluch ćwiczy ruchy rąk i mięśnie.

 • Od 5 miesięcy+ kojarzenie

Dzieci uwielbiają bawić się w a ku ku. To ważna zabawa, która uczy maluchy o trwałości obiektów. Baw się dobrze z dzieckiem dzięki tej zabawie, jednocześnie wspierając rozwój poznawczy dziecka.

Każdy produkt marki Tiny Love stworzony jest z myślą o Siedmiu Elementach Rozwoju dziecka, wskazując rodzicom najlepszą drogę do tego, by ich maluch rozwijał się prawidłowo.

Ten produkt rozwija następujące elementy:

 • Kojarzenie - zabawna gra w a ku ku uczy dzieci idei trwałości obiektów, pomagając im uświadomić sobie, że rzeczy, które są poza zasięgiem wzroku, nadal istnieją.
 • Ruchy całego ciała - atrakcyjne wzory i różnorodne elementy zaintrygują i zachęcą dziecko do odkrywania i dotykania książeczki, wydłużając czas dziecka na brzuszku. Gdy dziecko leży na brzuszku podnosząc główkę wzmacnia mięśnie szyi i mięśnie karku.
 • Ruchy precyzyjne - dziecko rozwija ruchy precyzyjne, gdy odkrywa tekstury i elementy książeczki za pomocą rąk i palców, w grę wchodzą umiejętności motoryczne
 • Język i komunikowanie się - wspólne czytanie książki daje rodzicom możliwość poszerzenia słownictwa dziecka w zabawny i ciekawy sposób
 • Zmysły - Kolor książeczki, figlarne tekstury i dźwięki oferują dziecku bogactwo wizualnej, dotykowej i dźwiękowej stymulacji.
 • Wyobraźnia i kreatywność - uświadomienie sobie, że przedmioty w książeczce odzwierciedlają elementy obecne w realnym świecie, wspiera rozwój wyobraźni i kreatywności

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
4
1
3
1
2
1

Średnia ocena

4.5
Ocena ogólna
4.6
Jakość
4.7
Cena
4.2

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
kornella
Recenzja dodana 10.06.2022
Bardzo fajna, miękka szeleszcząca książeczka. Synek uwielbia się nią bawić. Dobrze wykonana, brak odstających nitek, polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
nadusiaaa21
Recenzja dodana 17.05.2022
Książeczka fajna , kolorowa lecz " twardawa , sztywna " . Dziecko ma ciężko aby przewrócić na kolejną stronę .
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
2
anna G
Recenzja dodana 29.01.2022
bardzo piękna kolorowa szeleszcząca książeczka.Polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Anna
Recenzja dodana 06.07.2021
Do naszej kolekcji zabawek tiny love dołączyła książeczka, jest super! Mnóstwo ciekawostek, szeleścików, jest piszczek i rybka-gryzak. Zależało mi na książeczce którą mogę zostawić dziecku, bo o te tradycyjne z twardymi stronami jednak dziecko może się uderzyć. Szczerze polecam, świetna zabawka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Asia
Recenzja dodana 19.11.2020
Moje dziecko ją uwielbia od 5 mca. Teraz ma 10 mcy i często do niej wraca.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Karolina
Recenzja dodana 28.07.2019
Bardzo fajna pierwsza książeczka dla dzieci. Zawiera elementy sensoryczne - ogonek liska, piszczałkę, tasiemki imitujące trawę pod którymi chowa się robaczek na grzybku, futerko (puch śniegu), choinkę zza której ujawniają się postacie Tiny Love na sankach, Wieloryb z czerwoną rybką gryzaczkiem, którą można ukryć za kieszonką z siateczki imitującą wodę, a także żaglówkę z odginającymi się żaglami, pod którymi kryje się lisek oraz lusterko jako okienko w domku. Wszystkie te elementy aktywizują dziecko, dziecko poznaje różne faktury i aktywizuje do poszukiwania. Bardzo dobrze wykonana, na plus sztywność stron, która uczy, że trzeba pracować przy tym ręką co w mojej ocenie doskonale przygotowuje dziecko na prawdziwe książeczki. To wszystko z wieszaczkiem umożliwiającym zawieszenie na macie edukacyjnej lub np przy użyciu dodatkowych haczyków do fotelika samochodowego. Materiał ślino i plamoodporny, ale niestety bezpieczne lusterko szybko się nam zarysowało :) Uważam, że znacznie lepszy od
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4

Sprawdź inne kategorie: