Tiny Love, Magiczna Kraina, karuzela podróżna

Indeks: 6403118

4.1 (7 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 103,99 zł149,99 zł
Oszczędzasz: 46,00 zł (31%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju - czarno-biała karuzela podróżna. Wspieraj rozwój swojego dziecka w dobrym stylu!

Design 3w1 wykorzystuje kontrastujące czarno-białe kolory, aby stymulować wzrok dziecka już od narodzin 30 minut ciągłej muzyki z 5 różnymi utworami. Super melodie w domu i poza nim. Specjalne zapięcie umożliwia przymocowanie karuzeli do większości łóżeczek podróżnych, kojców, fotelików samochodowych, kołysek i wózków. Ciekawy, wyraźny design karuzeli z serii Magiczna Kraina angażuje maluchy, dzięki uroczym, uśmiechniętym postaciom.

 • Dzięki czarno-białej kolekcji Magiczna Kraina rozwój nigdy nie wyglądał tak stylowo! Przymocuj karuzelę podróżną do wózka, łóżeczka czy kołyski, aby wspierać rozwój swojego dziecka jednocześnie zapewniając mu zabawę ze stylem!    
 • Duży klips do zamocowania na wózku
 • Uniwersalne mocowanie które pasuje do większości łóżeczek podróżnych, kojców, fotelików samochodowych, wózków i kołysek.
 • Zapięcie na rzep
 • Karuzela odtwarza 5 melodii do 30 minut - muzyka  zajmuje i relaksuje pociechę, jednocześnie wzmacnia rozwój sensoryczny.

Wskazówki rozwojowe:

 • 0-3 miesięcy: rozwój emocjonalno społeczny

Już od najmłodszych lat dzieci docenią poczucie bezpieczeństwa i stabilności, dzięki karuzeli, która może im towarzyszyć wszędzie.

 • od 0 do 3 miesięcy: zmysły

Czarno-biały kontrast karuzeli Magiczna Kraina™ zapewni idealną stymulację wzroku dla młodszych dzieci, których widzenie jest wciąż niewykształcone i niewyraźne. Wyraźny design i uśmiechnięte twarze pobudzą zmysł wzroku dziecka i wesprą jego rozwój.

 • od 3 do 6 miesięcy+: język i komunikowanie się

Zwróć uwagę dziecka na postacie wiszące na karuzeli, aby zacząć budować słownictwo dziecka; Gdzie jest Lisek Christopher? Tutaj! Gdzie jest Jeżyk Marie? Tutaj jest!

Każdy produkt marki Tiny Love stworzony jest z myślą o Siedmiu Elementach Rozwoju dziecka, wskazując rodzicom najlepszą drogę do tego, by ich maluch rozwijał się prawidłowo.

Rozwija następujące elementy:

 • Zmysły - unikatowy czarno-biały design, duże oczy uśmiechniętych postaci  łącznie z delikatną muzyką oferują stymulację wzroku i słuchu dziecka, wspomagając ich rozwój.
 • Rozwój emocjonalny i społeczny - poczucie bezpieczeństwa jest kluczowym elementem prawidłowego rozwoju dziecka. Kojąca, znajoma muzyka, którą może usłyszeć dziecko w nieznanych, nowych miejscach uspokaja go i wspiera rozwój emocjonalny.
 • Język i komunikowanie się - dziecko doskonali te umiejętności leżąc w swoim łóżeczku lub siedząc w wózku czy foteliku, gruchając na widok kolorowych postaci, uśmiechając się do nich i ćwicząc swoją mowę.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
2
3
2
2
1

Średnia ocena

4.2
Ocena ogólna
4.1
Jakość
4.3
Cena
4.1

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
AnnaM
Recenzja dodana 27.01.2022
Maluszkowi podobają się zwierzątka i melodyjki. Dostaliśmy w prezencie na święta. Niestety mechanizm karuzeli dość głośny co jest dużym minusem. Brak możliwości regulacji głośności.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
3
Karolina
Recenzja dodana 24.09.2021
Przyjemne melodyjki, neutralne kolory, kontrast na plus. Możliwość obrotu karuzeli również bez dźwięku. Niestety mechanizm „obrotu” słyszalny dość mocno, nawet przy muzyce. Karuzele z tego powodu zwróciłam, a szkoda. Poza tym, w łóżeczku miałam wrażenie ze wisi zbyt nisko i dziecko będzie miało ja na brzuszku.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
5
Anna g
Recenzja dodana 21.09.2021
śliczna karuzela ale mechanizm obrotowy brzeczy jak samolot czy tak powinno być i moja karuzela ma jakiś defekt?
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
3
Ewa
Recenzja dodana 20.02.2021
super nasza dzidzia 3 miesięczna piszczy z radości jak widzi karuzele i rozmawia do słoneczka
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
Bori
Recenzja dodana 06.12.2020
Bardzo fajna karuzela, można ją swobodnie przepinać. Idealny rozmiar do łóżeczka dostawnego. Melodie ładne. Minusem jest brak możliwości regulacji głośności i przejścia do kolejnej melodyjki.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5
Marta
Recenzja dodana 27.11.2020
Karuzela czeka jeszcze na dzidzię więc zbyt dużo nie mogę powiedzieć ☺️
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (5)
Jakość
5
Cena
5
edabala
Recenzja dodana 03.06.2020
Piękna pozytywka, polecam do łóżeczek dostawnych :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5