Nuk, First Choice, Kubuś puchatek, butelka ze smoczkiem silikonowym 1, rozmiar M, 300 ml, niebieska

Indeks: 6218745

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Butelka NUK First Choice Disney Kubuś Puchatek z tworzywa (PP) 300 ml z silikonowym smoczkiem rozmiar 1 (0-6 miesięcy) M (średni otwór przepływowy - do mleka modyfikowanego).

Charakterystyka:

  • Antykolkowy system odpowietrzania NUK Air System.
  • Anatomiczny kształt NUK i wyjątkowo szerokie oparcie dla warg.
  • Szeroki otwór butelki ułatwia napełnianie.
  • Z silikonowym smoczkiem rozmiar 0-6 miesięcy, M (do mleka modyfikowanego).
  • Wykonana z polipropylenu (PP).
  • Pojemność 300 ml.

Mięśnie i nerwy w obrębie jamy ustnej jak żadne inne są bezpośrednio związane z ogólnym rozwojem dziecka. Brodawka sutkowa matki zmienia swój kształt w czasie karmienia piersią. Dostosowuje się do jamy ustnej dziecka, umożliwiając optymalne przyjmowanie pożywienia i zapewniając najlepszy możliwy trening dla szczęki, podniebienia, języka i warg.

Dlatego też smoczki do butelek NUK wzorowane są na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia. Anatomiczny kształt smoczka NUK First Choice wraz z szerokim oparciem dla warg dziecka sprawiają, że karmienie butelką jest jeszcze bardziej zbliżone do karmienia piersią.

Sprawia to, że można bez problemów łączyć karmienie piersią i butelką. Antykolkowy system odpowietrzania NUK Air System wyrównuje ciśnienie w butelce, co zmniejsza ilość powietrza połykanego przez dziecko i pomaga zapobiegać kolce. Szeroki otwór butelki ułatwia jej napełnianie i czyszczenie, jej ergonomiczny kształt umożliwia wygodne i pewne trzymanie, a szeroka podstawa zapewnia stabilność.

Kubuś Puchatek to najlepszy przyjaciel na świecie. Uważają tak nie tylko Prosiaczek, Tygrysek i Kłapouchy, lecz także wszystkie dzieci. Teraz wszyscy mieszkańcy Stumilowego Lasu będą dzieciom towarzyszyć na co dzień.

Butelki NUK First Choice to nie tylko anatomiczny kształt NUK, lecz także karmienie butelką zbliżone do karmienia naturalnego.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu