Filtruj:

Nuk - akcesoria do pielęgnacji i karmienia dla niemowląt

Znaleziono: 140 produktów

Nuk

 

Nuk to marka, której misją już od ponad pół wieku jest zaspokajanie potrzeb najmłodszych. Smoczki, butelki oraz inne produkty Nuk znane są w 110 krajach świata. Wysoka jakość oferowanych akcesoriów do karmienia i higieny dzieci sprawiła, że w 2016 roku firma znalazła się wśród najlepszych niemieckich marek stulecia. Bardzo ważnym dla rodziców i opiekunów najmłodszych pociech jest fakt, że firma ściśle współpracuje ze środowiskiem medycznym. Efektem prowadzonych na bieżąco badań naukowych oraz pozytywnych opinii pediatrów jest prestiż i zaufanie nawet wśród najbardziej wymagających. Wszystko to sprawia, że na smyk.com nie mogło zabraknąć produktów od Nuk.

 

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim smoczki, butelki oraz smoczki do butelek Nuk, ale także cały szereg innych akcesoriów dedykowanych maluchom na różnych etapach rozwoju. Kompletując wyprawkę dla noworodka, warto zapoznać się również z ofertą artykułów higienicznych. Na smyk.com znajdziesz szczotki i grzebienie Nuk, szczoteczki do zębów, nożyczki oraz obcinacze do paznokci, termometry do kąpieli i wiele innych produktów, dzięki którym możesz zapewnić swemu maluchowi bezpieczną pielęgnację.

 

Na uwagę zasługuje jednak przede wszystkim bogata oferta smoczków Nuk. Zarówno ze względu na wysoką jakość materiałów, z których zostały wykonane jak i rozmaite rozmiary oraz kształty. Na smyk.com czekają na Ciebie smoczki Nuk dla noworodków oraz niemowląt. Mając pewność względem ich wysokiego gatunku – wystarczy, że skupisz się na wyborze odpowiedniego rozmiaru. A także na walorach estetycznych, które w przypadku smoczków Nuk są naprawdę wyjątkowo urocze. Podobnie jest w przypadku buteleczek. Przekonaj się dlaczego smoczki dołączone do poszczególnych modeli butelek Nuk, jak i te dostępne w osobnych zestawach, cieszą się tak ogromną popularnością. Poznaj też zalety innych produktów tej marki, które pomogą ci podczas karmienia maleństwa – począwszy od osłonek na brodawki sutkowe, aż po łyżeczki do pokarmów stałych. Sprawdź co jeszcze przygotowaliśmy na smyk.com!