Moje pierwsze 100 pojazdów

Indeks: 6184320

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Po sukcesie MOICH PIERWSZYCH 100 SŁÓW, to następna książeczka z serii „MOJE PIERWSZE 100…, do nauki słów i poznawania otaczającego świata przedstawionego na pięknych, kolorowych obrazkach. Teraz czas na 100 POJAZDÓW! Maluszek dzięki książeczce pozna nowe słowa i znaczenia określające wszelkie pojazdy poruszające się po lądzie, w powietrzu i na wodzie, w mieście i na wsi, służące do pracy czy transportu, jeżdżące na szynach i na sygnale oraz wiele, wiele innych.

Książeczka zawiera 24 strony podzielone na działy tematyczne i przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Rozwija, uczy i bawi. Książeczka tekturowa, z zaokrąglonymi krawędziami, odporna na uszkodzenia, w przyjaznym formacie dogodnym dla rączek dziecka, barwnie ilustrowana. Specjalna grafika dostosowana do wieku dziecka uczy koncentracji, stymuluje percepcję oraz wyobraźnię. Realistyczna tematyka w artystycznym ujęciu pomaga maleństwu w sposób fascynujący odkrywać świat. To pierwsza książeczka, która idealnie łączy naukę i zabawę budując więzi pomiędzy rodzicem i dzieckiem.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Kasia
Recenzja dodana 13.01.2022
Super książeczka, twarde strony, wyraźne kolory i obrazki. Polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Marta
Recenzja dodana 02.07.2018
Polecam: poręczna (format), twarda oprawa i kartki, kolorowe obrazki podzielone tematycznie. Książeczka stała się ulubioną, chłopcy mogą ją oglądać godzinami.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: