Magic The Gathering: Core Set 2021, Collector Booster Box, gra karciana

Indeks: 7060175

Napisz recenzję i oceń
Cena: 1028,64 zł1285,80 zł
Oszczędzasz: 257,16 zł (20%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Core Set 2021 to idealny dodatek, aby zainteresować się światem Magic: The Gathering lub rozszerzyć swoją kolekcję. Wzywaj planeswalkerów i ich potężne zaklęcia. Dowiedz się więcej o życiu Teferiego i zdobywaj przedruki najbardziej znanych kart z poprzednich dodatków.

Nowe potężne karty.

W Core Set 2021 znajdziesz takich bohaterów jak Basri Keta. Historie na kartach opowiadają o jednej z największych legend Magii, Teferim i wydarzeniach z nim związanych. Ponadto pojawiają się karty i postacie, której skradły już serca graczy. Takim przykładem jest Ugin, the Spirit Dragon.

Wartościowe przedruki.

Od Grim Tutor po Tormod's Crypt, Core Set 2021 jest pełen kart, które gracze pokochali dawno temu i uwielbiają po dziś dzień.

Classic Magic.

Core Set 2021 to nie tylko okazja powrotu do gry czy jej wprowadzenie w gronie rodziny i przyjaciół, to także gratka dla długoletnich fanów. Pełno w nim walki, strategii i taktycznych zagrać okraszonej niesamowitymi grafikami, które sprawiają, że ta gra jest ikoną kolekcjonerskich gier karcianych - to najbardziej klasyczna odsłona MtG, które kochają tysiące graczy na całym świecie.

W zestawie:

  • 12x Collector Booster

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu