Lionelo, Nebi Air Mask White, nebulizator

Indeks: 7123696

Napisz recenzję i oceń
Cena: 169,99 zł
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Przenośny i kompaktowy nebulizator Lionelo Nebi Air Mask White dla dzieci i dorosłych

Szukasz praktycznego rozwiązania, które pomoże Ci w walce z infekcjami górnych dróg oddechowych? Oto siateczkowy nebulizator Lionelo Nebi Air Mask! Dlaczego warto go wybrać? Wytwarza cząsteczki o wielkości od 3 do 4 μm z prędkością od 0,25 do 0,45 ml na minutę, co jest gwarancją wysokiej skuteczności.

Bezpieczne stosowanie

Nebulizator Nebi Air Mask posiada status wyrobu medycznego, co pozwala na bezpieczną i kontrolowaną inhalację przy użyciu leków lub soli fizjologicznych. Urządzenie można ładować za pomocą kabla USB — w zaledwie 35 minut jest ono gotowe do ponownego użycia. Naładowana bateria pozwala na 60 minut nieprzerwanej pracy, czyli ok. 6 pojedynczych inhalacji.

Do uniwersalnego stosowania — nebulizator Lionelo Nebi Air Mask

Duży pojemnik na lek (6 ml) to gwarancja ciągłości inhalacji, bez konieczności dolewania płynu. Nebulizator Lionelo Nebi Air Mask sprawdzi się podczas przeziębienia (Twojego lub dziecka), a także w przypadku występowania alergii i przewlekłych chorób dróg oddechowych, np. astma oskrzelowa.

Komfort i dodatki

Wygodne korzystanie z nebulizatora Lionelo Nebi Air Mask to zasługa regulowanych opasek silikonowych, dzięki którym inhalacja może odbywać się bez użycia rąk. W tym czasie — Ty lub dziecko — nie musicie przerywać wykonywania ulubionych czynności. Co więcej, cicha praca (poniżej 30 dB) nie zagłusza otoczenia. Do urządzenia dołączone są akcesoria — ustnik, dwie maski (dla dziecka i dorosłego), dodatkowy pojemnik na lek, dodatkowa membrana, kabel USB i etui na sprzęt.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Specyfikacja:

  • Model: Lionelo Nebi Air Mask White
  • Zasilanie: Bateria litowo - tytanowa DC4.8V lub USB 5.0V
  • Poziom hałasu: Poniżej 30 dB
  • Pojemność pojemnika na lek: Stosunkowo duża pojemność
  • Certyfikaty: TUV, SGS
  • Waga produktu: 0,1 kg

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu