Lionelo

Lionelo to firma, której asortyment znany jest rodzicom w ponad 60 krajach Europy. Główną myślą przyświecającą marce jest hasło „made by parents” – nie jest ono przypadkowe, ponieważ wszystkie produkty tworzone są przez i dla rodziców, by ułatwiać im zabieganą, pełną zupełnie nowych, rodzicielskich wyzwań codzienność.

Produkty lionelo to połączenie bezpieczeństwa (które zostało potwierdzone m.in. prestiżowym certyfikatem ADAC), ponadczasowego designu i funkcjonalności. Te wszystkie cechy sprawiają, że jest to „Best Choice” – czyli doskonała korelacja wysokiej jakości produktów, odznaczających się estetyką oraz użytecznością, z rozsądną ceną.

Lionelo to przede wszystkim producent wózków dla dzieci. Bez względu na to, czy interesuje Cię wielofunkcyjny wózek dziecięcy 3w1 lub 2w1, kompaktowa spacerówka, czy uniwersalny wózek na dużych, terenowych kołach, w ofercie z pewnością znajdziesz odpowiedni model dla Twojego dziecka.

Warto również pamiętać o fotelikach samochodowych, które stanowią doskonały wybór zarówno podczas przemieszczania się po mieście, jak i podczas dalekich wyjazdów. Fotelik samochodowy marki lionelo to gwarancja komfortowej i bezpiecznej podróży dla dziecka. Potwierdził to niezależny instytut ADAC, wyróżniając model lionelo Antoon Plus i-Size aż 4 gwiazdkami za bezpieczeństwo!

Ważną część produktów lionello stanowią również łóżeczka i kojce, które mogą towarzyszyć maluchowi i jego rodzicom od pierwszych wspólnych dni. W ofercie lionelo znajdziesz między innymi praktyczne łóżeczka dostawne, które zapewnią maluchowi bezpieczeństwo podczas wspólnej nocy, a rodzicom możliwość spokojnego snu. Dużą popularnością cieszą się również łóżeczka turystyczne, które sprawią, że podróż z dzieckiem będzie znacznie łatwiejsza. Na co dzień polecamy natomiast kojce dla malucha, które zajmą jego uwagę, zapewniając bezpieczną przestrzeń do zabawy.

Lionelo to marka, dla której bardzo ważna jest idea real parentingu, stąd znajdziesz tam nie tylko produkty dla dzieci, ale również dla mam, które muszą przystosować się do zupełnie nowej roli. W tym celu powstała seria lionelo care, która oferuje takie produkty jak laktatory, nianie elektryczne czy praktyczne podgrzewacze, które stanowią nieocenione wsparcie podczas opieki nad maluchem.

Chcąc towarzyszyć rodzicom na każdym etapie rozwoju ich pociech, w lionelo można również znaleźć produkty przeznaczone dla nieco starszych dzieci, takie jak jeździki, hulajnogi czy rowerki biegowe. Sprawdź ofertę lionelo i wybierz idealny produkt dla siebie.

Maty edukacyjne lionelo – z myślą o rozwoju

Ofertę SMYKA tworzą maty edukacyjne lionelo – idealne narzędzie, wspierające rozwój sensoryczny malucha! Żywiołowa kolorystyka i ciekawe wzornictwo przyciągają brzdąców do ciągłej zabawy. Maty edukacyjne wprowadzą dzieci do fascynującego świata kształtów i kolorów.

Do interakcji zachęcają kolorowe zabawki, pluszowe elementy i dźwięki! Zawieszone pałąki odgrywają muzykę, przykuwając tym samym uwagę maluszka. Miękki materiał mat edukacyjnych lionelo jest jednocześnie bezpieczny w kontakcie z wrażliwą skórą dzieci.

Krzesełka do karmienia lionelo

Jakie artykuły dziecięce znajdziesz w bogatej ofercie SMYKA i lionelo? Wózki, foteliki samochodowe i łóżeczka turystyczne czekają na Ciebie! Zwróć także uwagę na krzesełka do karmienia! Dostępne mebelki znacznie ułatwiają codzienną opiekę nad niemowlakiem i małym dzieckiem. Dodatkową zaletę krzesełek do karmienia jest niepowtarzalny design. Dzięki temu mebel będzie pasować do niejednego wnętrza.

Lionelo – akcesoria dla najmłodszych

Odkryj unikalną kolekcję produktów lionelo tworzących ofertę SMYKA! Od kocyków bambusowych, przez kojce, aż po laktatory elektryczne – znajdziesz tu rozwiązania, ułatwiające codzienne życie rodziców.

Niania elektryczna pozwoli Ci pozostać w kontakcie z brzdącem – bez względu na Twoje aktualne położenie. Nie zapomnij o osłonach narożnikowych! Dostępne akcesoria zwiększą bezpieczeństwo i skutecznie ochronią smyka w czasie odważnych podróży po domu. Zabezpieczają one głowę i ciało dziecka w momencie zderzenia z narożnikami mebli.