Lionelo, Emma Plus, wózek spacerowy, Stone

439,00 zł
(3)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
1
3
2
2
1

Średnia ocena

3.0
Ocena ogólna
2.7
Jakość
2.7
Cena
3.7

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Andzia
Recenzja dodana 19.08.2022
Według mnie wózek bardzo fajny lekki , szybko się składa jak i rozkłada oraz mało miejsca zajmuje. Minusem niestety jest to że żądna butelka nam się nie mieści na te podstawki.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (1)
Jakość
4
Cena
4
Robert
Recenzja dodana 04.08.2022
-duży daszek ochrony oraz kosz na drobiazgi -podstawka x 2 -otwory na napoje zbyt małe prawie nie wejdzie żadna standardowa butelka z napojem mimo że są aż trzy miejsca na kubki. - od początku miałem wrażenie że wózek z każdym złożeniem i rozłożeniem staje się mnie stabilny i bardziej "rozklekotany". W końcu podczas podjazdu pod krawężnik pękły elementy zaczepów i wózek z jednej strony się chciał złożyć. wcześniej podczas takiej przeprawy pękł aluminiowy stelaż przy kole. Wózek może i dobry pod warunkiem że się go nie składa ponieważ każde złożenie odbiera mu trwałość.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
2
Cena
3
Paulina
Recenzja dodana 14.09.2021
Faktem jest, że ten wózek jest lekki i ma miękki materac, jednak amortyzatory o których mowa to tylko zwykły nałożony plastik, który nie spełnia żadnej funkcji! Dodatkowo w rzeczywistości wózek jest bardziej szary niż czarny a plastikowe kółka są zniszczone po pierwszej jeździe i w trakcie hałasują. Wózek jest dobry jako dodatkowy/awaryjny.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
2
Cena
4