Filtruj:

Nowa era

Znaleziono: 214 produktów

Gotowi na nowe szkolne wyzwania? Przygotuj się na każdy dzień w szkole i zdawaj celująco wszystkie sprawdziany wraz ze smyk.com! W naszej ofercie czekają podręczniki Nowej Ery opracowane z myślą o maluchach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z edukacją, uczniach szkół podstawowych, a także o licealistach, którzy przygotowują się do najważniejszego egzaminu w swoim życiu. Wydawnictwo Nowa Era gwarantuje solidne przygotowanie na każdym etapie nauki – bez względu na to, czy smyk uczy się podstawowych działań matematycznych, poznaje polską gramatykę, czy może zagłębia się w tajniki anatomii ludzkiego ciała i kosmiczne megastruktury. Nowa Era oferuje bowiem podręczniki dla każdego szkolnego przedmiotu – począwszy od nauk humanistycznych, poprzez języki obce, a skończywszy na zajęciach przyrodniczych i matematycznych. Na smyk.com znajdziesz zresztą nie tylko obowiązkowe podręczniki szkolne, ale także dodatkowe pomoce, które mogą usprawnić naukę bez względu na program, jaki dzieci realizują podczas lekcji z nauczycielami.

 

W tej kategorii znajdziesz podręczniki szkolne Nowej Ery, które tworzą wyjątkowe kolekcje idealne do indywidualnego rozwoju ucznia. Te pomoce naukowe świetnie sprawdzą się w przypadku najmłodszych, na wczesnych etapach szkoły podstawowej, gdy smyk dopiero wdraża się w naukę. Podręczniki Nowej Ery to doskonały sposób na zainteresowanie dziecka najróżniejszym zagadnieniami i sprawienie, by pierwsze dni w przedszkolu były jeszcze przyjemniejsze! Dla uczniów klas 1–3 przygotowaliśmy podręczniki Nowej Ery, które zostały dostosowane do aktualnych planów nauczania. To bogato ilustrowane, ciekawe wydania pełne interesujących zadań i ćwiczeń, dzięki którym maluchy z łatwością przyswoją nowy materiał i będą mieć szansę na rozwinięcie swoich pasji. Każdy z podręczników Nowej Ery nie tylko ułatwia naukę pisania, czytania i liczenia, ale również przygotowuje dzieci do kontynuowania edukacji w kolejnych klasach, poruszając najważniejsze kwestie dotyczące historii, przyrody i społeczeństwa.

 

Z myślą o starszych uczniach przygotowaliśmy również podręczniki Nowej Ery do nauki w klasach 4–8 oraz w liceach i technikach. W naszej ofercie znajdziesz serie wydawnicze do wszystkich przedmiotów realizowanych w szkole, a także kursy językowe o zróżnicowanych poziomach, dzięki którym każdy z uczniów bez trudu nauczy się swobodnego posługiwania językiem obcym. To jednak nie wszystko, co w swojej ofercie posiada wydawnictwo Nowa Era. Podręczniki do liceów i techników uzupełniają także dodatkowe materiały naukowe, które są doskonałą pomocą podczas powtarzania wybranego zakresu materiału. To świetne rozwiązanie szczególnie przed maturą i zawodowym, które otwierają drzwi na wymarzony kierunek studiów lub są początkiem naukowej kariery. Dla uczniów zainteresowanych wybraną tematyką przygotowaliśmy również specjalne tytuły, które pozwolą im poszerzyć wiedzę z zakresu historii, geografii, chemii, fizyki lub biologii. W tej kategorii czekają bogate encyklopedie, rozbudowane kompendia, a także starannie opracowane słowniki i atlasy. Zobacz, jakie podręczniki z Nowej Ery znajdziesz na smyk.com i wybierz odpowiednie tytuły!