Nowe. Geografia. Oblicza geografii. Karty pracy 3. Liceum i technikum. Zakres podstawowy

Indeks: 6985795

Napisz recenzję i oceń
Cena: 22,99 zł24,90 zł
Oszczędzasz: 1,91 zł (8%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Karty pracy ucznia "Oblicza geografii 3" to gotowe zestawy różnorodnych zadań, idealne do wykorzystania zarówno na lekcji, jak i w domu. Dzięki miejscom na notatki mogą z powodzeniem zastąpić zeszyt przedmiotowy. Pozwalają również zaoszczędzić czas potrzebny na przygotowanie się do zajęć.

- Ułatwiają nauczanie podstaw geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski dzięki ścisłej korelacji z podręcznikiem "Oblicza geografii 3" do zakresu podstawowego oraz dzięki uporządkowaniu zadań zgodnie z kolejnością tematów w podręczniku.

- Umożliwiają skuteczne opanowanie najważniejszych treści z lekcji, co zapewnia optymalna liczba zadań dostosowanych do poziomu i wieku uczniów oraz różnorodność poleceń wymagających od uczniów zastanowienia się nad odpowiedzią.

- Ułatwiają uczniom uporządkowanie i zapamiętanie informacji z lekcji, a także samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy dzięki nowym rozwiązaniom dydaktycznym Zapamiętaj oraz Na wyrywki.

- Przyspieszają rozwiązywanie trudniejszych zadań poprzez odwołania do odpowiednich stron z podręcznika oraz atlasu geograficznego.

- Ułatwiają uczniom przygotowania do sprawdzianów dzięki Kartom powtórzeniowym znajdującym się na końcu każdego rozdziału.

- Zastępują zeszyt przedmiotowy, ponieważ zawierają strony z miejscem na notatki.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: