Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

więcej

Kolor

Dostępność

Mufki

Znaleziono: 50 produktów

Mufki, ocieplacze i polary do wózka dziecięcego

Zimno, nie zimno, ale na spacer z dzieckiem iść trzeba. Na wspólne wyjście w warunkach mało sprzyjającej aury należy się oczywiście właściwie przygotować. Trzeba zadbać nie tylko o to, by maluszek miał ciepło. Mama także potrzebuje na spacer zimową i jesienną porą odpowiednich akcesoriów, takich jak choćby mufki do wózka. W SMYKU znajdziesz wszystko, by móc na przekór brzydkiej pogodzie i niskim temperaturom korzystać z przyjemności, jakie dają wspólne eskapady.

Mufki do wózka – dlaczego warto je mieć?

Choć mufki jako takie nie są nowym wynalazkiem, to dopiero od stosunkowo niedługiego czasu zaczęły po nie sięgać mamy, którym dłonie marzły podczas spacerów z maluszkiem. Świetnie sprawdzają się w takich sytuacjach, bo naprawdę skutecznie ocieplają ręce i pomagają uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji, takich jak uczucie zagrabienia i przesuszona skóra. W naszym sklepie znajdziesz mufki w formie dużego otulacza na obie dłonie i modele przypominające wyglądem rękawiczki. Rękawiczki do wózka nierzadko obszyte są wiatroszczelną i wodoodporną tkaniną, co znacząco zwiększa komfort ich użytkowania. Rękawice do wózka są dostępne w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu możesz wybrać takie, które przypadną ci do gustu i stworzą harmonijną całość z resztą wyposażenia.

Rękawiczki do wózka – pokochasz je za komfort i funkcjonalność

Mufka do wózka jest nieocenionym dodatkiem. Docenisz ją szczególnie podczas zimowych i jesiennych spacerów, kiedy temperatura nie należy do najprzyjemniejszych. Ich ogromną zaletą jest to, że bardzo łatwo się je zakłada. Najczęściej jest mocowana do uchwytu za pomocą zatrzasków. Kiedy będzie wymagać odświeżenia, możesz ją wyprać, oczywiście stosując się do zaleceń producenta w tym zakresie. Kto raz ją wypróbował, ten niechętnie z niej zrezygnuje, bo dzięki takim akcesoriom nawet w zimne dni spacer może być przyjemnością. Sprawdź, jak wiele estetycznych, starannie wykonanych i zaskakujących wzornictwem i kolorystyką modeli przygotowaliśmy.