BeSafe, Adapter izi fix do pasów bezpieczeństwa

239,00
(4)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
3
4
2
1

Średnia ocena

3.0
Ocena ogólna
3.0
Jakość
3.0
Cena
3.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Monika Niewczas
Recenzja dodana 02.12.2015
Na szczęście nie testowany w niebezpiecznych sytuacjach - wygodny, cały czas używany w dwóch samochodach na zmianę, łatwo zdjąć i założyć. Niewygodny przy sukienkach/spodnicach.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
3
Błażej Więckowski
Recenzja dodana 24.11.2015
Produkt przydaje się podczas jazdy samochodem nawet na krótkie odcinki. Niestety jest to starszy model i polecam dopłacić do nowszego. Jest on dużo wygodniejszy podczas jazdy.Bezpieczeństwo i wygoda a dodatkowo bon zniżkowy na pierwszy fotelik dziecka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
3
pejton
Recenzja dodana 21.07.2015
Przy drugiej ciąży żona czuła straszny dyskomfort poruszając się autem zapięta pasami, dzięki adapterowi jest i wygodnie i bezpiecznie. Podłączyliśmy go póki co poprzez isofix, ale klasycznie z dodatkowym pasem nie powinno być problemu. Polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
3
agnes.z
Recenzja dodana 22.07.2014
Zdecydowanie wart wydanych pieniędzy. Kupiłam w Smyku w świetnej promocji poniżej 200 zł, a w środku był jeszcze bon na zakup wózka be safe wart 150 zł. Na plus:+ bardzo dobre wykonanie i materiał,+ nie ślizga się na skórzanym siedzeniu,+ brak rzepów tylko solidne zapięcia. W razie potrzeby łatwo też szybko go odpiąć,+ pasek na środku adaptera podtrzymujący pas bezpieczeństwa nie rozciąga się,+ odciąga dolny pas bezpieczeństwa od brzuszka, dzięki temu zdecydowanie poprawia się zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo jazdy. Pas bez adaptera zsuwał się na brzuszek i uciskał,+ można łatwo go zdjąć, zabrać, bądź umieścić nawet na tylnym siedzeniu, jeżeli w aucie jest taka możliwość.Małym minusem jest fakt, że niezbyt wygodne jest użytkowanie adaptera w sukience, chociaż jest to możliwe. Pas mocujący do fotela z tyłu ma regulację, ale mógłby być trochę ciaśniejszy.Polecam zarówno dla swojej wygody, ale przede wszystkim bezpieczeństwa dzidziusia.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
3