Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Zabezpieczenia

Znaleziono: 84 produkty

 

Zabezpieczenia

 

 

Twój smyk staje się coraz bardziej mobilny i ciekawski? Spraw, by odkrywanie świata i własnych możliwości odbywało się w sposób możliwie bezpieczny. Na smyk.com przygotowaliśmy zabezpieczenia dla dzieci, które ochronią maluchy przed niemiłymi niespodziankami ze strony gniazdek elektrycznych, ostrych kantów mebli, a także wszystkich drzwi i drzwiczek, szuflad i szufladek.

 

Wielu rodziców w pewnym momencie dochodzi do wniosku, że pięknie i funkcjonalnie urządzony pokój dziecięcy to nie wszystko. Trzeba jeszcze zadbać o bezpieczeństwo coraz śmielej przemieszczającego malucha – zabezpieczenia przed dziećmi wymagają nie tylko schody, ale i meble czy drzwi.

 

W SMYKU czekają na Ciebie zabezpieczenia do szafek, które w prosty sposób przemienią każdy pokój, kuchnię i łazienkę w bezpieczne pomieszczenie. Spokojnie, blokady na szafki montuje się bardzo łatwo i można usunąć je w każdej chwili. Dorosłe osoby i starsze pociechy bez problemu poradzą sobie w pokonaniu tej "przeszkody", ale maluszki – przynajmniej przez pewien czas – nie otworzą zabezpieczonych drzwiczek.

 

Na takiej samej zasadzie działają praktyczne zabezpieczenia do szuflad. Zanim wybierzesz odpowiednie rodzaje blokad, policz dokładnie ile sztuk potrzebujesz. Weź pod uwagę wszystkie drzwiczki i szuflady – nawet jeśli ich zawartość nie jest groźna, to gdy są otwarte mają ostre ranty. Nie przejmuj się, nawet jeśli podczas rozglądania się do domu dostrzeżesz mnóstwo potencjalnych zagrożeń – odpowiednio zabezpieczone meble i drzwi pozwolą skutecznie je wyeliminować. Pamiętaj też o drzwiach i ostrych kantach stołów, ław czy toaletek. A także gniazdkach elektrycznych oraz oknach i schodach. Na smyk.com bez problemu skompletujesz cały zestaw zabezpieczeń.