Lascal, KiddyGuard Avant, bramka ochronna, biała

Indeks: 6492906

Napisz recenzję i oceń
Cena: 658,00 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

Bramka Ochronna Lascal KiddyGuard Avant, biała

KiddyGuard Avant sprosta każdym wymaganiom estetycznym i doskonale wpasuje się w domową przestrzeń. Jej funkcjonalność pozwoli nam umieścić ją w miejscach niedostępnych dla innych bramek i zapewni bezpieczeństwo, którego poszukiwaliśmy. Jako jedyna bramka na świecie chroniona patentami, działa na zasadzie rolety i rozwija się do 120 cm. Bez rozszerzeń, progów i problemów. Nowy elegancki design - idealnie integruje się zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzem domu. Siatka odgradzająca dziecko od pomieszczeń zwija się do aluminiowej obudowy, co chroni ją przed brudem i zniszczeniami nadając bramce atrakcyjny i elegancki wygląd.

  • Wymaga minimum miejsca, a kiedy jej nie używasz - prawie niewidoczna.
  • Bez progu - gdy bramka jest otwarta, żadna część KiddyGuard Avant™ nie pozostaje na drodze. Bez progu = bez ryzyka potknięcia się.
  • Wygoda - można ją otwierać i zamykać jedną ręką, w drugiej trzymając dziecko.
  • Łatwa w montażu - pasuje do przejść o szerokości do 120 cm. Może t być zamontowana nawet po skosie. W pudełku znajduje się zestaw montażowy do ścian, drewna lub cegieł. Jedyne potrzebne narzędzia to śrubokręt, wiertarka oraz miarka.
  • Zabezpiecza się w pozycji otwartej lub zamkniętej - KiddyGuard Avant™ zabezpiecza się oczywiście w pozycji zamkniętej, ale otwarta bramka również pozostaje zabezpieczona, tak więc dziecko nie może jej użyć jako zabawki.
  • Zamek czasowy

KiddyGuard Avant został wyposażony w "Mechanizm czasowego opóźnienia zamknięcia", aby ułatwić obsługę bramki. Powoduje to odbezpieczenie bramki w czasie gdy ją otwierasz i zamykasz. Naciśnij i przekręć skobel na bramce aż do kąta 290°, aby otworzyć lub zamknąć bramkę. Im mniejszy kąt przekręcenia, tym mniej czasu będziesz mieć na przejście przez bramkę. Bramka zamknie się automatycznie, gdy skobel przekręci się na wyjściową pozycję.

W sytuacjach, gdy potrzebujesz więcej czasu na przejście, naciśnij i przekręć skobel pod katem większym niż 290° - w ten sposób bramka pozostanie odbezpieczona, bez limitów czasowych. Jeśli będziesz chciał ją znowu zabezpieczyć, przekręć skobel w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.

KiddyGuard Avant został przetestowany i dopuszczony do obrotu na podstawie europejskich norm EN 1930: 2000 w Szwedzkim Państwowym Instytucie Testów i Badań SP. KiddyGuard Avant spełnia także normy Amerykańskie ASTM F1004-00.

Ponadto, komponenty KiddyGuard Avant zostały przetestowane pod kątem składu chemicznego na podstawie norm CPSIA (USA) oraz REACH (EU), a także zostały przetestowane na podstawie PAH przez TÜV w Niemczech, są więc w 100% bezpieczne dla dzieci.

Akcesoria

W zestawie podstawowym bramki KiddyGuard™ Avant znajdują się części, które umożliwiają jej montaż do dwóch płaskich powierzchni. By zamontować bramkę na poręczach (okrągłe lub kwadratowe), należy dokupić odpowiednie akcesoria. Aby zamontować bramkę do poręczy od strony jej obudowy należy dokupić: Zestaw do poręczy dla osłony (obudowy) bramki (Nr.art. 12560). Aby zamontować bramkę do poręczy od strony paska zamykającego należy dokupić: Zestaw do poręczy dla paska zamykającego bramki (Nr.art. 12561)Każdy zestaw umożliwia montaż bramki do poręczy:

  • okrągłych o średnicy od 14 do 50 mm
  • kwadratowych o stronie od 14 do 50 mm.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu