Stojaki na ubrania

Znaleziono: 33 produkty

Stojaki na ubrania

 

Wieszaki i stojaki na ubrania to sprytne i tanie rozwiązanie świetnie sprawdzające się w małych mieszkaniach oraz garderobach. Te o prostej konstrukcji i teleskopowych drążkach można dopasować do wnętrza niemal o każdej szerokości, a stylowe, eleganckie stelaże na ubrania wykonane z wysokiej jakości materiałów (drewno, miedź, stal szlachetna) oprócz pełnienia swojej funkcji dodatkowo podkreślą nietuzinkowy styl wybranego pomieszczenia.

 

Wieszaki, stojaki na ubrania do garderoby

 

Garderoba to wnęka, przepastna szafa lub pomieszczenie, w którym przechowywana jest odzież lub pościel, również i ta sezonowa. Dzięki właściwemu zagospodarowaniu można w niej zmieścić niemal wszystko – od ubrań wszystkich domowników, poprzez koce, poszwy, buty, na wszelkich dodatkach kończąc. To miejsce, w którym stojaki i wieszaki na ubraniapełnią niezwykle ważną rolę, dlatego muszą być wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów, odpornych na duże i długotrwałe obciążenia. W garderobie oprócz dużej ilości półek i szuflad doskonale sprawdzają się mocne stojaki na ubrania wykonane ze stali chromowanej lub aluminium.

 

Składane stojaki, wieszaki na ubrania

 

Przygotowujesz przyjęcie rodzinne z dużą liczbą gości? W takiej sytuacji warto postawić przy drzwiach składane wieszaki i stojaki na ubrania, gdzie na czas trwania imprezy będzie można odwiesić płaszcze i kurtki wszystkich uczestników. Teleskopowe drążki umożliwiają dopasowanie szerokości, a wmontowane kółka ułatwiają przesunięcie stojaka nawet po zawieszaniu na nim sporej ilości odzieży. Tego typu stojaki doskonale się sprawdzają również na co dzień, np. do przechowywania, suszenia lub wietrzenia ubrań, a możliwość regulacji wysokości i rozpiętości pozwala dopasować sprzęt do własnych potrzeb.

 

Dekoracyjne stojaki na ubrania

 

W małych pomieszczeniach i kawalerkach świetnym rozwiązaniem są dekoracyjne stojaki i wieszaki na ubrania, które w razie potrzeby z łatwością można złożyć lub przesunąć w inne miejsce. Jest to również praktyczne rozwiązanie, które dobrze się sprawdza w biurach, przychodniach i poczekalniach, ponieważ każdy Klient z łatwością znajdzie odwieszony wcześniej płaszcz lub kurtkę. Dekoracyjne wieszaki wykonane są z odpornych na obciążenia materiałów (drewno, stal) i wyróżniają się przeróżnymi kształtami oraz kolorystyką, co ułatwia ich dobranie nawet do najbardziej wymagających wnętrz.