Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Haczyki i wieszaki

Znaleziono: 77 produktów

Haczyki i wieszaki

 

Choć wszelkiego rodzaju haki, haczyki i wieszaki meblowe są z reguły niewielkich rozmiarów, to pełnią zarówno w domu, pracy jak i innych pomieszczeniach niezwykle istotną rolę. Można na nie odwiesić chwilowo niepotrzebne ubranie, mokry ręcznik, torbę czy ściereczkę kuchenną. Wiele z nich podtrzymuje organizery, ułatwiające przechowywanie używanych na co dzień drobiazgów, inne z kolei ułatwiają utrzymanie porządku w miejscu pracy np. praktyczne wieszaki czarne meblowe używane w zakładzie mechanicznym albo niewielkie haczyki przy stanowisku fryzjerskim.

 

Wieszaki meblowe do przedpokoju

 

Wieszaki i haczyki meblowe znajdujące się przy drzwiach wejściowych spełniają na co dzień niezwykle ważną rolę – muszą utrzymać odwieszane przedmioty, np. torebki lub odzież wierzchnią, która zwłaszcza w sezonie zimowym nieraz jest bardzo ciężka. Grube płaszcze i ocieplane kurtki ważą dość sporo, zwłaszcza gdy są wilgotne i mają kieszenie wypełnione niezbędnymi drobiazgami (portfel, telefon komórkowy). Z tego powodu haczyki i wieszaki meblowe do przedpokoju muszą być wykonane z materiałów odpornych na odkształcenia i mieć kształt umożliwiający solidne przytwierdzenie do ściany.

 

Praktyczne wieszaki na meble kuchenne

 

Kuchnia to miejsce, w którym relingi i haczyki na meble są absolutnie niezbędne do przechowywania akcesoriów, które zawsze muszą być pod ręką, np. rękawic, podkładek pod gorące garnki, chochelek czy ściereczek. Te w ozdobnej wersji, np. eleganckie wieszaki meblowe czarne lub srebrne, mogą nie tylko być ozdobą pomieszczenia podkreślając jego wyjątkowy styl, ale także służyć do wieszania za uszy kubków czy filiżanek, używanych na co dzień. Z kolei solidne, stalowe wieszaki montowane nad wyspą kuchenną są w stanie utrzymać nie tylko drobne akcesoria, ale również ciężkie patelnie stalowe, żeliwne rondle czy pojemniki z najczęściej dodawanymi do potraw przyprawami.

 

Wieszaki na meble do pokoju dziecięcego

 

Na drzwiach, ścianie lub mebelkach – wieszaki meblowe w pokoju dziecka mogą pełnić wiele oryginalnych funkcji. Te zamontowane na drzwiach świetnie się sprawdzają do zawieszenia koszulki lub torby noszonej do szkoły, haczyki umieszczone przy biurku nieraz służą do wieszania własnoręcznie wykonanych prac plastycznych czy ozdób, a solidny wieszak na ścianę może podtrzymywać ulubiony sprzęt sportowy lub muzyczny, np. gitarę albo worek z piłkami.