Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Cena

pokaż

Wymiary

Dostępność

Kosze, pudła i pojemniki

Znaleziono: 621 produktów

Kosze, pudła i pojemniki

 

Garderoba to miejsce, w którym trudno utrzymać wzorowy porządek, jeśli nie ma w nim różnego rozmiaru schowków, worków próżniowych lub szuflad. Nawet niewielka szafa jest w stanie pomieścić znacznie więcej tekstyliów, jeśli są one odpowiednio poskładane i rozmieszczone. W organizacji tej przestrzeni pomagają pojemniki oraz pudła na ubrania, które dzięki różnym rozmiarom są w stanie zmieścić się zarówno na wąskiej półce, jak i pod wieszakami pełnymi ubrań.

 

Kosze i pojemniki na ubrania do szafy

 

Przewiewny materiał, lekki bambus, chroniący przed wilgocią plastik – kosze i pudełka na ubrania do szafy ułatwiają segregowanie chwilowo nieużywanej odzieży lub pościeli sezonowej. Dobrym rozwiązaniem są miękkie pokrowce wykonane z oddychającego materiału i zamykane na zamek błyskawiczny. Dzięki dużym przezroczystym okienkom w każdej chwili można zobaczyć, co jest w środku bez konieczności wyciągania i otwierania każdego pudła na ubrania.

 

Duże i małe pojemniki do szafy na ubrania umożliwiają również przechowywanie kurtek, szalików, czapek i innych drobnych elementów odzieży używanej tylko przez krótką część roku, np. podczas wyjazdu na narty. Po sezonie większość z nich warto przechowywać w workach próżniowych pozwalających na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca. Na uwagę zasługują również praktyczne plastikowe pudełka do szafy na ubrania i buty, które posiadają otwór wentylacyjny i możliwość piętrowania, czyli układania pojemników na sobie.

 

Szerokie i duże pojemniki na ubrania

 

Gdy w mieszkaniu brakuje miejsca na schowanie tekstyliów lub drobiazgów, warto zagospodarować wolne przestrzenie pod szafą lub łóżkiem. Do tego świetnie sprawdzają się niskie, ale szerokie pojemniki plastikowe na ubrania z zamknięciem, w których można przechowywać nie tylko odzież, ale także mnóstwo rzadziej używanych rzeczy, np. zapasową pościel, ubranka dziecięce albo świąteczne ozdoby. Większość takich pojemników ma zamontowane niewielkie kółka, dzięki którym z łatwością dają się wysunąć spod łóżka czy komody.

 

Ozdobne pudełka na ubrania i bibeloty

 

A jak przechowywać niewielkich rozmiarów odzież (np. niemowlęce body) i różne przydatne drobiazgi, gdy nie ma już miejsca w szafie? Można wtedy zagospodarować wolną przestrzeń na półkach albo w kącie pokoju wykorzystując tekstylne pojemniki na ubrania z uchwytami i wieczkiem. Wśród ogromnej ilości wzorów i kolorów łatwo wybrać ten idealnie pasujący do sypialni lub pokoju dziecięcego, np. różowy z brokatem lub pomponikami dla dziewczynki, a z zabawnym pyszczkiem zwierzaka dla chłopca.