Suszarki

Znaleziono: 28 produktów

Na co zwrócić uwagę przy wyborze suszarki do włosów?

Suszarka do włosów jest popularnym urządzeniem, które możemy znaleźć w niemalże każdym domu. Może być profesjonalna, zawierająca zaawansowane funkcje i przeznaczona dla salonów fryzjerskich, lub domowa. Parametry, na które warto zwrócić uwagę, przeglądając suszarki do włosów, to przede wszystkim:
●    moc — najpopularniejsze suszarki do włosów posiadają moc 1300-1800 W, jednak na rynku nie brakuje także tych o mocy 2000 W i większej, 
●    regulacja temperatury — warto, by suszarka oferowała przynajmniej dwa lub trzy stopnie temperatury, 
●    regulacja siły nawiewu — podobnie jak i w przypadku regulacji temperatury, tak i tutaj możemy spotkać się z dwoma lub trzema stopniami nawiewu,
●    dodatkowe elementy — suszarka może być wyposażona np. w dyfuzor, nakładki koncentrujące, czy możliwość jonizacji.

Suszarki do włosów z jonizacją sprawiają, że kosmyki włosów stają się gładsze i bardziej podatne na układanie. Znika również problem z elektryzowaniem włosów, zatem jeśli Cię dotyczy — zwracaj uwagę na modele właśnie z tą funkcją! Z pewnością ułatwią Ci codzienne układanie włosów. 

 

Suszarka do włosów z dyfuzorem — komu się przyda?

Dyfuzor to okrągła nakładka, sprzedawana w zestawie z suszarkami do włosów. Wyposażona jest w charakterystyczne wypustki, których głównym zadaniem jest ułatwienie stylizacji loków i fal. Element ten mogą zawierać zarówno profesjonalne suszarki do włosów, jak i te przeznaczone do użytku domowego. 
Suszarka z tym elementem okaże się przydatna szczególnie tym osobom, które posiadają naturalnie kręcone lub falowane włosy. Jeśli jednak Twoje włosy są proste, a mimo to pragniesz uzyskać efekt subtelnych loków — również możesz postawić właśnie na tego typu suszarkę.
W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne suszarki do włosów, pochodzące od znanych i cenionych firm. Interesują Cię suszarki do włosów Philips, a może Babyliss? Sprawdź naszą ofertę! Jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz odpowiednią dla siebie suszarkę.