Żelazka i generatory pary

Znaleziono: 10 produktów

Żelazko parowe i generator pary — porównanie

Żelazko to urządzenie znajdujące się w każdym domu! Usuwa zagniecenia i znacznie poprawia wygląd ubrań. Jednym z dostępnych rodzajów żelazka jest żelazko parowe, które jak sama nazwa wskazuje — generuje parę przy pomocy wysokiej temperatury. To właśnie para pozwala odświeżyć odzież, a także pozbyć się drobnych zagnieceń.

Do żelazek często porównuje się generatory pary. Swoim wyglądem mogą nieco przypominać żelazko, które podłączane jest do sporego pojemnika. Generatory umożliwiają prasowanie ubrań na stojąco, są praktyczne i wygodne. W odróżnieniu od generatorów żelazka parowe wymagają deski do prasowania, jej rozkładania i składania.

 

Postaw na sprzęt najwyższej jakości!

Nie ważne, czy interesują Cię żelazka parowe, czy generatory pary — w naszej ofercie znajdziesz propozycje obydwu sprzętów. Proponujemy m.in. żelazko parowe Philips, Adler, Karcher, czy Esperanza. Są to znane i cenione marki. Wybór wśród urządzeń jest szeroki, zatem z pewnością znajdziesz produkt, który sprawdzi się w Twoim przypadku.

Żelazko Philips to jedno z najczęściej wybieranych urządzeń. Oferujemy produkty tej marki z różnych półek cenowych. Możesz więc wybrać dowolną pojemność zbiornika na wodę, wielkość żelazka, jak i wagę. Parametry, które mają szczególne znaczenie dla wydajności urządzenia, to przede wszystkim moc, siła uderzenia pary, a także ciągły strumień pary. Przydatne okażą się także dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne wyłączanie, blokada kapania, szybkie nagrzewanie, czy funkcja odwapniania.