Filtruj:

Myjki do okien

Znaleziono: 8 produktów

Myjka do okien — dlaczego warto?

Zakup myjki do okien to świetna inwestycja, pozwalająca zaoszczędzić czas. Urządzenie gwarantuje skuteczność, szybkie mycie i pozostawianie szyb bez smug! Myjki do okien dodatkowo sprawdzają się również do mycia kafelek w łazience, kabin prysznicowych, luster, czy innych szklanych powierzchni. Stosując to urządzenie, możesz na zawsze zapomnieć o bałaganie oraz zalanej podłodze, czy parapecie!

Myjki do mycia okien są wygodne w użytkowaniu i nie przysparzają żadnych kłopotów. Posiadają wbudowane akumulatory, zatem nie ciągną za sobą zbędnych kabli i możesz stosować je w dowolnym miejscu. Dokupując do urządzenia płyn do myjki do okien, będziesz mieć pewność, że Twoje okna zawsze będą świeże i czyste!

 

Niech sprzątanie stanie się prostsze!

Nasza oferta składa się z wielu interesujących produktów. Są to także myjki do okien Karcher, które cieszą się ogromną popularnością! Myjki te sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurach. Jest to bardzo dobra opcja dla osób, które posiadają delikatną skórę, wrażliwą na wszelkie detergenty i brudną wodę po sprzątaniu.

Opróżnianie myjki także jest bezproblemowe. Wystarczy, że otworzysz lub odkręcisz klapę, przechylisz urządzenie i wylejesz brudną wodę. Zazwyczaj zbiorniki te posiadają sporą pojemność, która umożliwia kilkukrotne umycie okien bez opróżniania urządzenia! Jeśli interesują Cię myjki do okien Karcher, zapoznaj się z dostępnym asortymentem w SMYKu, a w razie pytań — zadzwoń do nas lub napisz maila!