Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Kuchnie drewniane

Znaleziono: 140 produktów

Pomysłowe kuchnie drewniane dla dzieci

Zabawa w kucharza jest super, a kuchnie drewniane dla dzieci pozwalają spełnić dziecięce marzenia o posiadaniu własnego zakątka do gotowania. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki chętnie powielają zachowania swoich najbliższych, często naśladując ich pracę lub codzienne obowiązki domowe. To właśnie dlatego zabawy w gotowanie, prowadzenie sklepu czy lecznicy dla zwierząt cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród maluchów, jak i starszych dzieci.

Kuchnie dziecięce drewniane – solidne i ekologiczne

Choć drewniane zabawki są droższe od tych z tworzywa sztucznego, warto postawić na naturalne materiały, które są przyjazne dla środowiska i wyróżniają się większą wytrzymałością. Solidnie wykonane drewniane kuchnie dla dzieci mogą służyć pociechom przez wiele lat, a nawet być przekazywane kolejnym pokoleniom, ponieważ są bardziej stabilne oraz odporne na zniszczenia czy ścieranie kolorów.

Kuchnie dla dzieci drewniane – wyposażenie

Produkowane obecnie kuchnie drewniane dla dzieci zaskakują różnorodnością oraz pomysłowością wykonania. Każdy mały zapalony kucharz znajdzie tutaj cos dla siebie – pojemny piekarnik, wygodną mikrofalę, palniki do gotowania potraw, zlewozmywak, a nawet pralkę lub zmywarkę. Różne szafki, szufladki, półki czy wieszaki ułatwiają maluchowi rozłożenie naczyń i sprzętu do gotowania. Wyposażone w ten sposób drewniane kuchnie dla dzieci zachęcają młodych kucharzy do wyśmienitej zabawy wraz z innymi rówieśnikami lub najbliższą rodziną.

Kuchnie drewniane dla dzieci – akcesoria

Zabawa w gotowanie to jeszcze lepsza frajda, gdy kuchnia jest odpowiednio wyposażona w akcesoria i produkty, z których można ugotować coś pysznego. Drewniane zabawki kuchenne pozwalają urozmaicić sposoby przygotowania różnych posiłków. Dzieci mogą się świetnie bawić, używając zabawkowego tostera, ekspresu do kawy, miksera czy kompaktowego grilla z zestawem drewnianych szpatułek, ustawionych na wygodnym blacie.

Kuchnie drewniane dla dzieci to nie tylko świetna zabawa, ale i nauka. Przyrządzając zabawkowe posiłki, pociechy już od najmłodszych lat mogą poznawać składniki, z których później powstają całe dania. Drewniane produkty spożywcze są wykonane bardzo realistyczne, zachęcając w ten sposób dzieci do zapamiętywania nazw i charakterystycznych cech. Posiadając własną kuchnię z akcesoriami, maluch może zainteresować się sposobami przygotowania prawdziwych posiłków i w przyszłości szybciej opanować wyjątkową sztukę, jaką jest profesjonalne gotowanie.