Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Badminton

Znaleziono: 60 produktów

Badminton

Szukasz zestawu do badmintona dla swojego dziecka? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie SMYKA znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do badmintona, które pozwolą najmłodszym na zabawę i naukę nowych umiejętności. Od lekkich, dostosowanych do małych rąk rakiet, po kolorystyczne lotki, które zachęcą do gry. Dzięki naszym produktom Twój maluch będzie miał niezbędne akcesoria do rozpoczęcia swojej przygody z badmintonem. Poznaj paletki do badmintona dla dzieci dostępne na smyk.com!

 

Zestaw do badmintona – zabawa na świeżym powietrzu

Rakiety do badmintona to doskonała forma rozrywki dla całej rodziny! W ofercie SMYKA znajdziesz modele dopasowane do wieku i umiejętności zawodników. Dostępne lotki do badmintona są dopasowane do gry w kometkę i do treningu szybkości reakcji. Poszczególne rakietki do badmintona sprawdzą się również do tenisa, co spodoba się miłośnikom tej dyscypliny.

 

Rakietki do badmintona dla dzieci – idealne dla początkujących

Paletki do badmintona dla dzieci to doskonała propozycja dla początkujących amatorów kometki! W ofercie SMYKA znajdziesz zestawy, które pomogą maluchowi rozwinąć swoje umiejętności i zacząć przygodę z grą. Prezentowane rakietki do badmintona dla dzieci są wyposażone w specjalne uchwyty, zapewniające wygodny i pewny chwyt. W odróżnieniu od ciężkich i nieporęcznych rakiet, egzemplarze dostępne na smyk.com umożliwiają pełne skoncentrowanie się na grze i osiąganiu lepszych wyników.

 

Bezpieczne i trwałe paletki do badmintona

Rakietka do badmintona musi być zarówno poręczna, jak i odporna na wielokrotne uderzenia. Oferowane na smyk.com modele wykonane zostały z najlepszych materiałów, zapewniających zwiększoną trwałość w czasie gry. Paletka do badmintona wybrana z naszego asortymentu pozwoli Ci wzmacniać więzi rodzinne i cieszyć się grą przez długie lata!

 

Zestaw do badmintona dla dzieci – akcesoria dla młodych graczy

Zestaw do badmintona dla dzieci pozwoli najmłodszym na zostanie prawdziwym mistrzem gry! Dostępne w ofercie SMYKA komplety zawierają rakietki, piłki i siatkę – wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia przygody z kometką. Zestaw do gry w badmintona pozwala na swobodną zabawę w gronie najbliższych. Teraz możecie przebijać lotkę nad siatką w 2, a nawet 4 osoby. Poszczególne komplety złożone są z takich elementów jak:

• rakieta do badmintona (2 sztuki),

• lotka do badmintona (2 sztuki),

• siatka,

• instrukcja składania zestawu.