Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Dostępność

Zegarki na rękę i smartwatch

Znaleziono: 56 produktów

Zegarek dla dziecka to wciąż jeden z najchętniej wręczanych i otrzymywanych prezentów. Jak sprawić, by ten praktyczny upominek sprawił maksimum radości? Po prostu zajrzyj na smyk.com i wybierz model na miarę potrzeb i marzeń swojej pociechy!

 

Uczą orientacji w czasie i punktualności, a w dodatku mogą być stylowym dodatkiem do ulubionych stylizacji. Zegarek dziecięcy może okazać się wspaniałym prezentem, który sprawi, że maluch poczuje się wyjątkowo.

 

Zegarek elektroniczny dla dzieci XXI wieku

 

Współczesne zegarki elektroniczne dla dzieci to m.in. popularne smart watch. Opcja, która najlepiej może sprawdzić się w przypadku przedszkolaków i młodszych uczniów. Te technologiczne cudeńka kryją naprawdę wiele możliwości: potrafią robić zdjęcia, nagrywać filmiki a nawet liczyć kroki i mierzyć efektywność snu. Przyjazny, kolorowy design sprawia, że maluch nie chce się rozstawać ze swoim zegarkiem nawet na chwilę. W przypadku tych wodoszczelnych – nawet na basenie czy podczas zabaw na plaży.

 

Modne i klasyczne – zegarki dla dziewczynek i chłopców

 

A co jeśli pociecha marzy już o prawdziwym zegarku, takim jak nosi mama, tata lub ulubiona ciocia albo wujek? Wtedy postaw na zegarek dziecięcy ze wskazówkami, który będzie pasował nie tylko do ręki, ale i stylu małej elegantki lub eleganta. Na smyk.com znajdziesz kolorowe zegarki z popularnymi postaciami z lubianych bajek oraz klasyczne, w stonowanych barwach.

 

Wśród nich znajdziesz efektownie zapakowane modele, które wystarczy tylko wręczyć! Z okazji urodzin, Dnia Dziecka lub innej ważnej okazji.