Trefl, Lalaboom, Kulko-klocki, zestaw sensoryczny, 24 elementy

Indeks: 6485286

4.5 (8 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 44,99 zł69,99 zł
Oszczędzasz: 25,00 zł (36%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Zestaw kulko-klocków Lalaboom to wyjątkowa zabawka sensoryczna. Klocki kulki stymulują rozwój dziecka w kierunku odbierania i interpretowania bodźców płynących z otoczenia. Pobudzają zmysły, przede wszystkim wzrok, słuch oraz dotyk.

Lalaboom klocki wspomagają prawidłowy rozwój dziecka i zapewniają wiele wariantów rozwijającej zabawy.

Odkrywaj świat z Lalaboom!

Spójrz! Te klocki można ze sobą łączyć, zaczepiając jeden o drugi. Kulko-klocki da się też rozkręcać i skręcać. Możesz je dowolnie mieszać, tworząc rozmaite konstrukcje. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! W zestawie znajdują się 24 elementy. Odkryj wszystkie kolory, kształty i faktury. Baw się i ucz z Lalaboom!

Więcej niż zabawa!

Kulko-klocki Lalaboom zostały zaprojektowane tak, aby służyć dzieciom jak najdłużej i zachęcać je do odkrywania nowych umiejętności. Dzięki zabawie kulko-klockami dziecko uczy się we własnym tempie. Kulko-klocki o różnych kolorach, kształtach i fakturach dostarczają zróżnicowanych wrażeń dotykowych. To niezwykły produkt, który rośnie razem z dzieckiem i wspiera jego rozwój na wielu płaszczyznach. Pomaga doskonalić precyzyjne ruchy ręki, ruch pęsetkowy i ruchy obrotowe nadgarstka. Umożliwia też ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwija kreatywność i wyobraźnię przestrzenną.

Zabawki, które wspierają rozwój sensoryczny Twojego dziecka

Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków. Kulko-klocki wspierają rozwój integracji sensorycznej, która wiąże się z procesem organizacji wrażeń zmysłowych. Nasz mózg został zaprogramowany tak, aby odbierać jak najwięcej impulsów i jest kształtowany pod wpływem ich doświadczenia. Ważne więc, aby zabawki dostarczały zróżnicowanych wrażeń dotykowych, wzrokowych czy słuchowych. Powinny też umożliwiać zróżnicowaną manipulację przedmiotami. Linia Lalaboom spełnia te potrzeby. Zapewnia dziecku kontakt z przedmiotami o rozmaitych kształtach i fakturach. W trakcie zabawy kulko-klockami Lalaboom maluszek rozwija umiejętność odbierania bodźców z dłoni.

Inspirowane Montessori

Zestawy Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie. Duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność i samodzielność. Kulko-klocki Lalaboom powstały, aby wspierać wszechstronny rozwój dziecka, w zgodzie z jego indywidualnymi możliwościami.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

Kulko-klocki zostały wykonane z bezpiecznego tworzywa. Są przystosowane dla dzieci już od 10 miesiąca życia. Każda zabawka Lalaboom przechodzi serię rygorystycznych testów. Produkty Lalaboom spełniają wszystkie standardy obowiązujące w Europie (CE), Stanach Zjednoczonych (ASTM), Kanadzie (SOR) i Australii (ISO).

Dzięki różnorodnej strukturze, dostarczają szereg możliwości:

 • rozwoju manualnego
 • rozwoju zmysł dotyku
 • rozwoju intelektualnego
 • koordynacji oko-ręka
 • poznawania różnorodnych struktur

Szczegóły produktu:

 • Zabawka posiada BPA FREE, PVC FREE, PHTHALATE FREE.
 • Nić ma mniej niż 20 cm, a plastikowa część do nawlekania jest elastyczna.
 • Koraliki o wymiarach około 7,5x5x5 cm.
 • Zabawki nie posiadają małych części, dzięki czemu nie stanowią ryzyka dla maluszków.
 • Wysoka jakość wykonania i materiałów, trwała wytrzymałość.
 • Łatwe w czyszczeniu, pakowaniu i przenoszeniu.

W zestawie:

 • 22 elementy do składania kulko-klocków,
 • 1 łącznik,
 • 1 sznureczek do nawlekania.

Wiek: 10 - 36 miesięcy.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
7
4
3
2
1
1

Średnia ocena

4.4
Ocena ogólna
4.5
Jakość
4.9
Cena
3.9

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Kate
Recenzja dodana 02.12.2021
Bardzo fajne klocki synek ma bawi się nimi cały czas szkoda że tak mało elementów
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
G
Recenzja dodana 02.10.2020
Zestaw super, idealny do rozwoju małej motoryki.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
monika
Recenzja dodana 23.09.2020
Daję jedną gwiazdkę tylko albo aż dlatego, że w zestawie, który zamówiłam na Smyk.pl brakuje jednego elementu. Zabawka była oryginalnie zapakowana, po otwarciu i przeliczeniu elementów brakowało jednego kulko-klocka (czyli dwóch elementów). Reklamowałabym ten fakt, ale dziecko zepsuło opakowanie więc bez oryginalnego opakowania nie mogłam tego zrobić. Poza tym zabawka świetna, dziecko bardzo ją lubi, ale fakt, że zabrakło jednego elementu jest oburzający!
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (28)
Jakość
4
Cena
1
Joanna
Recenzja dodana 19.05.2020
Świetna zabawka ,córce sie bardzo podoba ,tylko cena mogłaby być niższa
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
3
Ewa93
Recenzja dodana 24.04.2020
Jestem bardzo zadowona moja 15 mieisieczna corka sklada i rozkreca te czesci ma do tego drzewo i wtyka i wkreca super sie rozwija przy tych klockach
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (3)
Jakość
5
Cena
5
Teresa
Recenzja dodana 04.11.2019
Dobre wykonanie, bezpieczne dla dzieci i super opakowanie-zbierasz do wiaderka i po balaganie
Czy opinia była pomocna:Tak (5)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Marta
Recenzja dodana 25.09.2019
Spełniają swoją rolę, wspaniały pomysł na zabawkę dla dzieci wymagających rehabilitacji, ćwiczenia rączek ale i dla każdego innego dziecka
Czy opinia była pomocna:Tak (4)Nie (2)
Jakość
5
Cena
5
Paula
Recenzja dodana 10.08.2019
Fajny pomysł na klocki, większe niż myślałam. Póki co moje 16 miesięczne dziecko średnio zainteresowane, na razie ma etap rozczepiania tego co ja jej ułożę. Klocki mają różne kształty i faktury za co plus, ale niektóre są zbyt płytkie by małe dziecko potafiło je dobrze złapać i złączyć , czyli skręcić z innym klockiem. Na skręcanie jeszcze myślę długo poczekamy. Za to nawlekanie już było interesujące. Ogólnie polecam zestaw 24cz. w zupełności póki co wystarcza.
Czy opinia była pomocna:Tak (14)Nie (2)
Jakość
5
Cena
4