Seysso, szczoteczka do zębów, Antibacterial, z aktywnym węglem, SMTA

Indeks: 6415374

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Szczoteczka do zębów z aktywnym węglem SEYSSO Antibacterial, SMTA

Lekka, delikatna szczoteczka o eleganckim wyglądzie. Cieniowane włókna umieszczone w 28 pęczkach z największą dokładnością czyszczą powierzchnie zębów, przestrzenie międzyzębowe i okolice szczeliny dziąsłowej. Wszystko po to, by Twój uśmiech był jeszcze piękniejszy. 

  • Aktywny węgiel we włosiu szczoteczki

Na włóknach szczoteczki zawarte są aktywne cząsteczki białego węgla, które neutralizują pH w jamie ustnej i adsorbują lotne związki siarki powodujące nieprzyjemny zapach z jamy ustnej. Dzięki temu rozwój bakterii zostaje zahamowany, a świeży oddech utrzymuje się przez długi czas.

  • Cieniowane włókna (0,01 mm)

Za wyjątkową skuteczność szczoteczki odpowiada unikalna budowa jej włókien. Ich średnica jest wielokrotnie mniejsza u szczytu niż u podstawy osiągając w najcieńszym miejscu 0,01 mm.

  • Delikatna dla dziąseł

Cieńsze zakończenia włókien szczoteczki umożliwiają delikatniejsze oczyszczenie wzdłuż linii dziąseł w porównaniu z zaokrąglonymi włóknami tradycyjnych szczoteczek do zębów.

  • Dociera do trudno dostępnych miejsc

Precyzyjne cieniowanie włókien sprawia, że są one 18 razy cieńsze u wierzchołka niż u podstawy. Taka budowa pozwala na dokładniejsze doczyszczanie przestrzeni międzyzębowych, szczeliny dziąsłowej i bruzd powierzchni żujących zębów.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu