Seysso, Carbon Antibacterial, końcówki do szczoteczki sonicznej Seysso, 4 szt.

Indeks: 6960450

Napisz recenzję i oceń
Cena: 62,99 zł81,99 zł
Oszczędzasz: 19,00 zł (23%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Końcówki do szczoteczki sonicznej Seysso

Końcówki dedykowane do szczoteczek sonicznych Seysso Professional i Seysso Basic z serii Carbon - Seysso Carbon Antibacterial, to przełom w dziedzinie codziennej higieny jamy ustnej. Tajemnica ich skuteczności tkwi w nasyconych włókien aktywnym węglem. Dzięki doskonałym właściwościom adsorpcyjnym aktywny węgiel pomaga skutecznie zwalczać nieprzyjemny zapach z ust. Dodatkowo działa bakteriobójczo i neutralizuje poziom pH w jamie ustnej, utrudniając proces demineralizacji szkliwa i powstawania próchnicy. Aktywny węgiel jest substancją naturalną, nietoksyczną i tym samym całkowicie bezpieczną w kontakcie z błoną śluzową jamy ustnej.

Efektywność końcówek Seysso Antibacterial potęguje budowa ich włókien. Są one specjalnie cieniowane osiągając średnicę mniejszą niż 0,01 mm na zakończeniu. Dzięki temu docierają do najtrudniej dostępnych miejsc, delikatnie usuwając z nich resztki pokarmowe i płytkę nazębną. Miękkie włókna nie podrażniają dziąseł, jednocześnie minimalizując możliwość wystąpienia stanów zapalnych, co czyni końcówki z aktywnym węglem idealnym wyborem dla osób posiadających wrażliwe dziąsła.

Końcówki posiadają pierścienie w trzech wersjach kolorystycznych: pomarańczowej, zielonej i przezroczystej. Dzięki temu możesz łatwo odróżnić swoją końcówkę od końcówek innych użytkowników.

Ze względów higienicznych i dla uzyskania najlepszych rezultatów czyszczenia, rekomendujemy wymianę końcówki co 3 miesiące.

Opakowanie zawiera 4 sztuki.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

linia szara

Sprawdź inne kategorie: